Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők, ti szoktatok...

Lányok, nők, ti szoktatok uniszex -vagy kifejezetten férfipólókat hordani?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor csak otthon, vagy az utcán, emberek között is hordjátok?

Ti vettétek magatoknak, vagy örököltétek/kölcsönvettétek valakitől (például fiútestvéretektől vagy a párotoktól)??

A ti méretetek, vagy nagyobb rátok 1-2 számmal?


Ha a korotokat odaírjátok a válaszotok végére, azt megköszönöm :)



2021. ápr. 18. 14:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
94%

Igen, bár én kizárólag pólóruhaként viselem őket. Páromnak volt egy nagyon extra darabja, akkor kaptam rá, azóta már többször vásároltam is magamnak. Utcán is hordom őket, de nyilván programfüggő.

23l

2021. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
26%
Én soha nem hordok férfi pólót , miért is hordanék? Női pólót szoktam otthonra is, nem szoktam a férfi részlegről vásárolni.Nőinek más a szabása is , a méretemben hordom De ha valakinek a férfi póló a kényelmes , az persze hordja. De amúgy a kérdésre válaszolva inkább akkor az uniszex.
2021. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
2%

12!

A 22-es megmondta legalább ő nem csinál bolondot magából.

2021. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
94%
Otthoni pólónak szoktam hordani. Egyszer siettem és véletlen elmentem benne valahová. Nem az én stílusom, elég szakadtnak éreztem magam.
2021. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
94%
Otthon rendszerint ilyen pólókban vagyok. Az aktuális pasimtól mindig lenyúlok egyet-egyet amíg együtt vagyunk. Volt már hogy vettem férfi pólót külön, mert a nőiből nem találtam lezserebb, hosszabb fazont. Testhezálló, de uniszex jellegű pólót felveszek akár az utcára is, ha kényelmes ruhában akarok lenni, mert pl olyan programom lesz, vagy rohanós napom.
2021. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
91%
Édesapám zenekaros/egyszínű pólóit szoktam. Néha utcán is felveszem, de többnyire inkább otthon. Nem olyan óriási rám mivel apu elég vékony, de szeretem az 1-2 mérettel nagyobb, bő pólókat mivel kényelmesek.
2021. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
94%
Én apám kinőtt pólóit szoktam lenyúlni, de mostanában egyre többször nézek rá a férfi részlegre is az üzletekben, mert a női részlegen az összes felsőn valami énekes vagy film képe van, normál, sima egyszínű vagy bandáktól független mintájú pólókat nem is találni. Valamint manapság a férfi részleg is tele van rózsaszín meg lila pólókkal, úgyhogy számomra kicsit olyan, mintha egy oversized női részlegen vásárolnék:)
2021. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
95%
Én mivel extra magas vagyok, szoktam férfi pólókat is hordani kizárólag a saját méretemben (a hosszuk is pont jó), így szinte fel sem tűnik hogy az nem női esetleg annyit hogy nem simul teljesen a derekamhoz, mintha karcsúsított lenne.
2021. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
91%

Tinikoromban, amikor rocker meg emo stílusban öltözködtem, sok bandás és egyéb mintás férfipólót hordtam, mostmár csak otthoni alvós pólónak használom őket.


22/N

2021. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
94%

Unisex (ez végül is férfi szabás?) pólóban szeretek aludni, de ezekből nagyobb kell mint ami jól áll, a kisebb méretek kényelmetlenek az egyenes fazon, szűk mellrész miatt.

Utcára nem szoktam.


31/N

2021. nov. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!