Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők, ti szoktatok...

Lányok, nők, ti szoktatok uniszex -vagy kifejezetten férfipólókat hordani?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor csak otthon, vagy az utcán, emberek között is hordjátok?

Ti vettétek magatoknak, vagy örököltétek/kölcsönvettétek valakitől (például fiútestvéretektől vagy a párotoktól)??

A ti méretetek, vagy nagyobb rátok 1-2 számmal?


Ha a korotokat odaírjátok a válaszotok végére, azt megköszönöm :)



2021. ápr. 18. 14:16
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
94%

A párom ruháit rendszeresen felveszem,de nem zavarja. :'D


Nyáron pl használtam rövid nadrágnak itthon az alsó gatyáját,millió egy van,én meg nem akartam otthoni fetrengésre külön venni nadrágokat.Van amit kihízott mostanság így azok már kifejezetten nekem vannak félre rakva itthonra rövidnadrágnak.


Pólóit főleg terhesség alatt hordtam vagy az elnyúzottabbakat aludni néha felveszem,pulcsiból is neki van millió egy,így néha elveszem azt amelyik szem előtt van.Oly' mindegy,hogy miben megyek boltba,és tulajdonképpen jól is néznek ki rajtam is,hiába kifejezetten férfi pulcsik. :D


Sokáig anyával volt egy méretem,akkoriban vele is mindig úgy vettünk ruhát,hogy úgyis felvesszük majd a másikét is.Már azért eléggé kiszélesedtem az utóbbi 2-3 évben így az én ruháim neki nagyok,legfeljebb néha ha nagyon lengén akar öltözni vesz fel a pólóimból,de rám már a kabátja sem jön fel.😂

(Nem vagyok kövér,tényleg.Csak kicsit..hogy is mondjam.szélesebb,nehezebb csontozatú,pár centivel magasabb is vagyok.A hátam is,a vállaim is,a mellkasom is sokkal szélesebb és teltebb mint az övé,szülés óta a csípőm is sokkal szélesebb.Nem tudom,hogy van-e erre megfelelő jellemző)

2021. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
77%

Párom pólóiban alszom, és néhány ,,szebbet,, felveszek utcára is

23 N

2022. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
68%
17 vagyok de utcán is szoktam hordani a bátyám pólóit. és nem vagyok meleg
2022. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
27%
Azok mindenek, csak nem nők.
2023. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nyilván nem.
2023. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
67%
Én szoktam hordani igen. Van amelyik minta megtetszett és nőiben nem volt emiatt férfit vettem
2023. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Szoktam és a férjem is. Az uniszex ruha nekünk nagyon bejön.
2023. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!