Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki mibe van otthon? Otthoni...

Ki mibe van otthon? Otthoni pólókat, kényelmesebb nadrágokat ki hol szerzi be?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha nem gyűrődő, vasalás mentes anyagból lennének, hogy legalább azokat ne kellene vasalni. Tippeket, fellelőhelyeket várok, akár linket is.

2021. ápr. 20. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kikből van itthoni pulcsim, 1500 forint körül volt de bírja a strapát. Pulcsim itthonra szintén van pl a Lidlből. Bemelegítőm van Reserved, New Yorkeres, illetve leggingseket hordok, ezt is általában a Lidlből szerzem be. Nem nagy összeg, de itthonra tökéletes és bírja is.
2021. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pepcoból fekete pamut leggingseket hordok itthon, de van egy kínais vastagabb szabadidősebb nadrágom is. Pólóból szintén van pepcos, meg hádás is. Ha fázok akkor egy pihe puha köntöst szoktam felvenni, az f&f-es.
2021. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Leggingset hordok itthonra, kínaiból, pepcoból, h&m-bol vannak. A poloim általában azok amiket utcára nem veszek fel de otthonra még jó.
2021. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
életembe sose jutott még eszembe vasalni az otthoni ruháimat. vagy úgy bármilyen ruhát ami nem igényli a vasalást
2021. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van 2-3 cicanadrágom, kaptam, meg kínaiból vettem még régen. És ezeket hordom. Felsőnek, kinyúlt, megfakult, tönkrement felsőket vagy régi csapatépítős nagyobb pólókat. Olyanokat amiket már nem vennék fel sehova.
2021. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poni55 ***** válasza:
100%
Különböző helyekről leggingsek és melegítő szettek, akár turkalóban is lehet kincsekre rátalálni, nekem ha a New Yorker is bevált, akár C&A, de nekem a H&M nem jött be, mosás után elfordul a széle, stb...
2021. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tescoban veszem őket :)
2021. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesco,kik,pepco,kínai és néha Nem Yorker.
2021. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
New Yorkeres pizsama nadrágokat szoktam hordani, illetve decathlonos melegítőt néha, felsőnek meg vagy pizsamafelsőt, vagy ovarsize (főleg ejtett vállú) pólókat, veszek valami nagyobb XL-es pólót (h&m-ben olcsók és jó az anyaguk) és kicsit vagdosok rajta hogy az egyik válla lecsússzon.
2021. ápr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!