Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hányszor lehet...

Szerintetek hányszor lehet felvenni ugyanazt a ruhát egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Férfiakra vonatkozik a kérdés.

Egy irodában dolgozom jó pár éve és nekem a mai napig mindig dilemmát okoz, hogy a tegnap levetett ruhában bemehetek-e ma is.

Ez onnan ered, hogy egyszer kihallgattam egy beszélgetést ahol az volt a konklúzió, hogy azért illik minden nap friss, tiszta ruhában menni. Azóta minden nap cserélem legalább a felső ruházazot, csak ez itthon nekem néha elég komoly logisztikai problémát okoz pl a tárolással és a mosásokkal. :)

Ti hányszor veszitek fel egyhuzamban ugyanazt a pólót, nadrágot és pullovert pl?

A munkahelyi közeg tehát iroda.


2021. ápr. 21. 06:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gatyát, zoknit, inget illik cserélni naponta.
2021. ápr. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én szoktam olyat csinálni hogy amit mondjuk hétfőn használok, azt majd szerdán vagy csütörtökön felveszem újra. Ha irodában dolgozol, akkor nem izzadsz vagy miegymás és simán lehetne ugyan azt as inget használni egymás után két nap, de sokak mivel unatkoznak, ezért belekötnek a másikba.
2021. ápr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy farmer simán rajta van egy egész héten. Az ing minden nap új.
2021. ápr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Zokni, alsó, ing csere mindennap.


Sose értettem hogy lehet mosás nélkül felvenni ugyanazt..

2021. ápr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek zokni, alsó, ing minden nap új, eeeesetleg ha az ing még frissnek tűnik, és nagyon meg akarsz kockáztatni még egy napot, várj egy napot vele, kicsit talán ki is szellőzik illetve legalább az illúziója megvan annak hogy kimostad.
2021. ápr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem jól magam ha másnapos rajtam az ing,gatya,zokni .
2021. ápr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Nekem ez egyenlő az igénytelenséggel.


Nem kell mindennap mindent mosni,de legyen már 5 ingem 5 zoknim meg 5 alsóm amit felveszek. Nadrágot is inkább napi újat mert azért mégiscsak koszolódik beleizzadsz abba is nyáron. Buszon meg hót retek lesz.

2021. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Én 2 naponta cserélem a pólót, gatyát, zoknit, mert nem büdösödök bele első alkalommal, feleslegesnek tartom egyből kidobni. Hűvösebb időben cipzáros pulcsiban vagyok, azt, és a farimat csak akkor cserélem, ha szagosnak érzem.

És erőteljesen szarok bele, hogy mások mit gondolnak :D

2021. ápr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha leszarod h azt gondolják gusztustalan és igénytelen vagy akkor hajrá.
2021. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, a többséggel kb egyformán gondolkodunk. Ha az egyik nap levetett ing/póló még nem viseltes vagy izzadt akkor 1-2 nap kihagyással újra felveszem. A nadrág azért nálam is tovább marad, bár nyáron azért arra is mások a szabályok.


Direkt nem tértem ki rá, de magától értetődő, hogy gatya+zokni minden nap új, ez nem is lehet kérdés.

2021. ápr. 21. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!