Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szégyelli sok a lány a...

Miért szégyelli sok a lány a lábfejét, és kerüli a mezítlábazást, nyitott cipőket?

Figyelt kérdés

Javítsatok ki, ha valaki máshogy látja, de nekem úgy tűnik, a lábfej egy kifejezetten kényes téma a lányok számára, és a felsőtestük után ezzel kapcsolatban a leginkább gátlásosak. Középiskolában például előfordult, hogy voltak lányok, akik hiába kellett volna mezítláb lenni tesi órán, nem voltak hajlandók levenni a cipőjüket. Hasonló esetre csak például a balatoni kiránduláson került sor, amikor voltak lányok, akik inkább nem jöttek be a vizbe, mert szégyellték hogy kövérek.

Több lány is volt, akiknek bejöttem, és ilyenkor direkt kerülték, hogy mezítláb lássam őket. Például nemrég vízparton sétáltam egy lánnyal, és homok ment a cipőjébe. Amikor kiszórta, direkt odafigyelt, hogy a bokazoknija nem jöjjön le, ahogy leveszi a cipőt, és inkább elfordult tőlem, nehogy lássam a sarkát, ahonnan lejött a zokni.

Szerintetek ennek mi lehet az oka? Nyilván lehet kicsit szabálytalanabb egy lábfej, de a férfiak közt valahogy ezzel senki se foglalkozik, miközben az elhízott fiúk ugyanúgy cikizve voltak, és nem is szerettek meztelen felsőtesttel mutatkozni.



2021. ápr. 23. 11:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Én pl. azért figyelek erre, hogy a lábfétises perverz barmok ne bámulják a lábam, meg úgy igazából semmim, mindig visszafogottan öltözködöm.
2021. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Mert olvassák a gyakorin a lábfétiseseket.
2021. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ezt elhiszem, de ami példákat leírtam, ott valószínűleg nem erről volt szó, hanem tényleg szégyellték esztétikailag, pl a lánnyal a parton csak ketten voltunk. Engem tényleg azért érdekel, hogy mitől érzik azt a lányok, hogy a lábuk taszító, vagy csúnya lenne.
2021. ápr. 23. 11:48
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém pl. nagy. Jó,az cipőben is nagy,de akkor is.
2021. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Mert a lábamat ne bámulja semmilyen perverz barom 😂
2021. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nincs bajom a lábfejemmel, de még évekkel ezelőtt, tinikoromban olvastam itt egy hozzászólást, hogy valaki azért jár bevásárlóközpontokba nyáron, hogy leüljön az éttermek közelébe és papucsos nők lábait nézegesse, akik olyankor kibújnak a papucsból az asztal alatt. 😖 Azóta elővigyázatosabb vagyok.
2021. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Nekem kezd visszeresedni a labam. Tudod milyen rossz erzes allando jelleggel olyan kommentekbe futni amikben azt taglaljak az emberek, hogy akinek ilyen a laba az egyaltalan ne mutogassa, mert undorito? Emellett raadasul mindket sarkamon csontos kinoves van maszocipotol, szoval a legkevesbe sem erzem magam kenyelmesen nyitott labbelikben. Ennek ellenere nyaron hordok ilyesmit, de nagyon odafigyelek a fazonra a fent emlitett problemak miatt.
2021. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Hogy az ilyen aberrált hulladékok mint te ne arra élvezkedjenek.
2021. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%

A lányok szégyellik a lábfejüket?

Mit szólsz a lökött fiúkhoz? Akik a nyári 35 fokban zárt cipőben zokniban parádéznak.

Ami a fürdést illeti ott is gond van a fiúknál, térdig érő bő szárú gatyába mennek a vízbe, nehogy a kis combikájukat meglássák vagy elöl a dudorodó szerszámukat mert mint tudjuk ilyen esetekben szégyellik a testüket, de más esetekben 20 centis minimum...

Érti ezt valaki..?

2021. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
"a lánnyal a parton csak ketten voltunk" és a "lábfétises perverz barmok ne bámulják a lábam" nem feltétlen van ellentétben egymással...
2021. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!