Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan, aki a H&M...

Létezik olyan, aki a H&M kínálatából vásárol?

Figyelt kérdés

Sosem ájultam el a kínálatától, de tegnap beugrottam szétnézni, hátha...

Minden ruha anyaga tapintásra műanyag, emellett a nagyanyám szekrényében ingyen külömbeket találok. Elgondolkodtam, hogy ezért tényleg képes valaki pénzt kiadni és létezik, aki erre a "divatra" vágyik?


2021. ápr. 23. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Válasz a kérdésedre: Igen van, különben rég bezártak volna.
2021. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
nagyon sokan sajnos, annál alábbvaló márka nem sok van.
2021. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

#1-es válaszoló vagyok

Egyébként ha rajtam múlna már MINDEN Fast Fashion bolt be lenne záratva szerte a világban.

2021. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy-két alkalommal ki lehet ott fogni néhány dolgot, én nem tagadom néha vásárolok ott, de tény hogy elég érdekes egy két ruha (kinézete, anyaga) De kiegészítők például elég jó áron vannak (telefontok, napszemüveg stb.). De szerintem ne az alapján ítéljük meg a másikat, hogy hol vásárol.
2021. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira az én öltözködésemhez illik, de szoktam látni jó darabokat, úgyhogy szoktam ott vásárolni néha. Én egy kicsit drágábbnak látom, de amúgy semmi bajom vele. Nekem is tetszenek a kiegészítők ott.
2021. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Egy két jó dolog van ott, volt már hogy cuki pamut baba ruhát találtam a lányomnak. (Persze ez akkor volt amikor még nem tudtam varrni)
2021. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
86%

Szerintem van egy kifejezetten elegáns vonal ott. A formal vonal. Chini nadrágok, blézerek, blúzok, ruhák szerintem nagyon ízlésesek. Ahogy a sportruházat és fehérnemű is.

Való igaz, hogy az a sok, roskadásig tele lévő, olcsó hatású ruha nagyon ronda. Ezek egynyári darabok, de annyit sem érnek. Egy turiban arrébb túrnám a nagyrészét, számomra ocsortány ronda.

2021. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon esett a minőség az évek alatt. Alap pólók, farmerek okésak, zoknik, stb. Mást nem igen vennék ott, nem a stílusom.

Nekem pont a "formal" vonal amit kerülök ott mindenképp, mert kinézetre hiába oké, az anyaga borzalmasan igénytelen, fél óráig nem tűrném el magamon.

2021. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

letezik, igen.

most komolyan azert feltettel egy kerdest, hogy egy adott markat ocsarolhass? gondolhatnad, higy vasarolnak itt sokan, mert az uzletek altalaban tele vannak, es amugyis sok helyen hirdetnek neves arcokkal is.


egyebkent teny, hogy vannak gagyi dolgok is, de ugyanugy akadnak jo anyagbol keszult ruhak - kb mint minden markanal. online en raszurok az anyagra es kesz, akkor a gagyikat nem dobja fel. az meg, hogy tetszik-e.. izles kerdese, en talalok jo cuccokat, persze van egy csomo, amire csak forgatom a szemem, hogy ez megis mi. de nem ertem ezt a nagy h&m ellen iranyulo gyuloletet..

2021. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában csak ott vásárolok. Ez van, bocs ha nem tetszik... Nálam eleve csak fast fashion boltok jöhetnek szóba, mert a designer vagy high fashion cuccokat nem engedhetem meg magamnak, normális turkáló pedig nincsen a környéken (vidék). A fast fashion boltok közül pedig a H&M-et szeretem talán a legjobban, nagy a választék, nagyjából megfelel az ízlésemnek és a méreteimnek, az ára és a minősége is megfelelő számomra, illetve tök jól működik a rendelés, kiszállítás. Én elégedett vagyok vele.
2021. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!