Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan, aki a H&M...

Létezik olyan, aki a H&M kínálatából vásárol?

Figyelt kérdés

Sosem ájultam el a kínálatától, de tegnap beugrottam szétnézni, hátha...

Minden ruha anyaga tapintásra műanyag, emellett a nagyanyám szekrényében ingyen külömbeket találok. Elgondolkodtam, hogy ezért tényleg képes valaki pénzt kiadni és létezik, aki erre a "divatra" vágyik?


2021. ápr. 23. 13:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A kínlatuk nem igazán illik hozzám, de van onnan 1-2 ruhám. Ha az ember rászánja az időt és jól körbenéz, találhat normális darabokat.
2021. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem leszólni vagy megbántani akartam senkit :) Azért néztem be, mert egy-két alkalommal én is fogtam már ki jó dolgokat, pl. normális anyagú bugyit, basic pamut pólót, kardigánt, de szinte az összes melltartóm is onnan van.

Viszont mikor tegnap benéztem se normális anyagú bugyi nem volt, a melltartókat is tönkretették, 90%-ban merevítő nélküli ám push upos valami volt. A formal ruhak pár éve jók voltak, kinézetben mindenképp és még anyagban is elment, viszont ma már olyan anyaga van hogy viszketek tőle.

Kb. 10 éve a New Yorkerrel is így jártam :) Egyre lejjebb ment a minősége, ma már be se megyek, mert tele értelmezhetetlen rongyokkal és az merült fel, hogy a H&M is ide jut majd. Ezért voltam kíváncsi, hogy van-e akinek ez az új formavilág tényleg bejön. Persze nyilván van aki megveszi, hisz másképp csődbe menne - de ahogy látom javarészt azok, akiknek alapelve szerint nincs jobbra pénze. Ezek az emberek is elszomorítanak, hogy erre képesek pénzt adni, hisz ha nem tennék a H&m talán elgondolkodna... Egyébként hasonló kategóriás az Orsay, Reserved, C&A, F&F, ahol sokkal nagyobb arányban vannak minőségibb termékek.

2021. ápr. 24. 08:45
 13/14 anonim ***** válasza:
#12: en boltban mar ezer eve nem voltam, csak online vasarolok mar. de el tudom kepzelni, hogy a boltokba a silanyabb, konnyebben eladhatobb, olcsobb dolgokat teszik ki, gyakran a vasarlok le is amortizaljak oket, szedobaljak, meggyurik stb.. tehat lehet, higy annyira nem csabito a talalas sem. de online vannak jo dolgaik, erdemes pl. anyag alapjan szurni es akkor nem dobja ki a muanyag dolgokat.
2021. ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Elég érdekesek ott a ruhák,de vettem ott csípő farmernadrágot,fehérneműket,trikót,kapucnis cipzáros melegítőfelsőt.Inkább a sportosabb ruhákat vettem ott.Ja meg a gyerekruhákat rendszeresesen veszek fiamnak.Nagyobb méretek,sokáig jók és bírom a Mickey egér és társai disney mintás ruhákat rajta.
2021. ápr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!