Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gáz,ha valakinek fehér...

Miért gáz,ha valakinek fehér a bőre és úgy vesz fel rövidnadrágot vagy szoknyát?

Figyelt kérdés
Engem egyáltalán nem zavar,nem szeretek se napozni és szoliba se járok.Nekem tetszik,hogy fehér a bőröm.Mindig megkapom,hogy jajj,de fehér vagy...és?
2021. máj. 1. 14:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne gáz? Nekem meg azt jegyzik meg, hogy “de barna vagy” bármilyen vagy megjegyzik, de ettől még nem gáz.
2021. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is mindig megjegyzik, de ettől függetlenül hordok rövidnadrágot meg szoknyát. Nekem ez a bőrszín tetszik magamon, bár ha akarnék se tudnék barna lenni mert ilyen típus vagyok: világos bőr, hideg altónus, szőke haj. Valamiért ez ilyen "elvárás" Magyarországon, hogy nyáron legyél lebarnulva. A legjobb válasz arra ha leszólnak emiatt, hogy neked ez tetszik, erre nem lehet mit mondani, mert mindenkinek más az ízlése.
2021. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%
Én büszke vagyok a fehér színemre. Akinek nem tetszik, az menjen Indiába és csorgassa ott a nyálát.
2021. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
81%
Én is sokszor megkapom, hogy milyen sápadt vagyok, mi a baj. K.rva idegesítő. A páromnak tetszik a fehér bőröm.
2021. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Az én páromnak is tetszik,hogy fehér.

Nem is értem,hogy miért jó a barna bőr.

2021. máj. 1. 16:48
 6/37 anonim ***** válasza:
72%
#5 a világon nagyon kevés országban számít ideálnak a barnább bőr. Magyarország pint ilyen. Ázsiában, Nyugat-Európában, Amerikában, szóval szinte mindenhol máshol a fehér bőr a szépségideál, mert az számít elitnek.
2021. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
77%
pár embernél berögzültség sajnos :( pedig a szolis bőr nem szép
2021. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%
Én ezért nem hordok nyáron rövidet. Meguntam a bunkó, kotnyeles emberek beszólásait.
2021. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Metionin ***** válasza:
86%
Én már elengedtem, napallergiás vagyok és hullafehér, hólyagosra égek csak, barnulni nem tudok. Nem fogok megsülni random emberek kedvéért akik szerint barnábban szebb lenne a lábam.
2021. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Nem is foglalkozok velük,hordom azt ami nekem jó és tetszik.

Pedig sokkal szebb a fehér bőr mint a barna...

2021. máj. 1. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!