Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gáz,ha valakinek fehér...

Miért gáz,ha valakinek fehér a bőre és úgy vesz fel rövidnadrágot vagy szoknyát?

Figyelt kérdés
Engem egyáltalán nem zavar,nem szeretek se napozni és szoliba se járok.Nekem tetszik,hogy fehér a bőröm.Mindig megkapom,hogy jajj,de fehér vagy...és?
2021. máj. 1. 14:36
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
73%

Anyósom rugózott ezen, hogy sógornőmnek milyen gyönyörű barna bőre van, bezzeg nekünk (azaz neki és nekem) csak szar ilyen sápadt, meg hogy miért nem szolizom, pfff...hozzátenném nagyon barna bőrű kislány voltam és tini. És én utáltam, mindig sápadt bőrt szerettem volna. Szerencsére most már világosabb a bőröm.

Nem vagyok rasszista, meg sok embernek jól áll a barnaság, én a sápadtat preferálom.

2021. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
69%

Azért ne menjünk el a rasszizmus felé, valakinek jól áll a barna, valakinek a fehérebb, embertől függ.

Emiatt kérdező ne érezd magad kellemetlenül, nem gáz. Főleg, hogy te is írtad, neked ez tetszik.

2021. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
72%
Nem gáz egyáltalán. Minimálisan úgyis barnul nyáron ha kint van. Nem kell foglalkozni a rossz indulatúakkal.
2021. máj. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
50%
ma már nem divat egyébként sem a barnaság a bőrrák miatt. mármint Tirpákiától nyugatra. még mindig beszólnak? nevetséges. nyugodtan legyél ezekkel az emberekkel bunkó. abból értenek.
2021. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
72%
nekem nem akarták megérteni hogy nem tudok lebarnulni. olyan nincs, menjek napra. gyerekkoromban sem értette meg a többi gyerek.
2021. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
79%

Engem ezért rengeteget szekáltak alsóban. Aki ezen a szinten van, azzal jobb nem beszélni 🙂.

Ez olyan, minta rasszizmus. Se a sötét, se a világos bőr nem gáz. Van, akinek ez, van, akinek az áll jól.

2021. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
19%

Régen azért számított vonzónak a fehér bőr, mert azt sugallta, hogy az illetőnek (szemben az akkori lakosság kb. 90 %-ával) nem kell reggeltől estig melóznia kint a földeken, jobb és egészségesebb élete van, mint a lestrapált átlagparasztnak.

Manapság a fehér bőr azt sugallja, hogy vagy reggeltől estig melóznod kell az irodában/gyártósoron/stb., vagy ha nem, akkor a szabadidőd jó részét otthonülős, mozgásszegény tevékenységre fordítod.

2021. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
48%
Kiegészítés: de senkit nem szekálnék miatta, csak emiatt vannak az embernek manapság vegyes érzései a hófehér bőr láttán.
2021. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
24%
....mert az ember az fehér!
2021. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
96%

Nekem örökletesen nagyon fehér bőröm van. Szerintem volt ideje megszokni az embereknek, de néha így is megijesztem őket: Úristen, de sápadt vagy, nem vagy rosszul? Eszel rendesen? Nem kéne pihenned?

Oké, fehér vagyok, de szerintem ez már túlzás. :D

2021. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!