Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gáz,ha valakinek fehér...

Miért gáz,ha valakinek fehér a bőre és úgy vesz fel rövidnadrágot vagy szoknyát?

Figyelt kérdés
Engem egyáltalán nem zavar,nem szeretek se napozni és szoliba se járok.Nekem tetszik,hogy fehér a bőröm.Mindig megkapom,hogy jajj,de fehér vagy...és?
2021. máj. 1. 14:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
51%

n az volt a 80-as években

azóta eltelt némi idő

ma már nem fekszel ki a napra, féleg nem délben, mert kiszárad és öregszik tőle a bőrőd, plusz börrákot kapsz.

2021. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
kimaradt hogy #17
2021. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%
21 a napra nem fekszel ki, de ha simán szeretsz sok időt a szabadban tölteni, mozogni, sportolni, kirándulni, akkor július környékére a karod-lábad elkerülhetetlenül barna lesz (hacsak nem vagy "kelta" bőrtípus, de az nálunk nem túl gyakori)
2021. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 Metionin ***** válasza:
96%
23. Vagy elkerülhetetlenül vörösre ég ha nem használunk extra erős naptejet :D asszem én kifogtam a "kelta" bőrtípust
2021. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
75%
Most mindenki le lett pontozva aki szerint nem gáz a fehér bőr és az is aki szerint gáz. Hát csodálatos.
2021. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Igen,az meg a másik,szénné égek csak,meg kiszárítja a bőröm a Nap...

Valamennyit barnulok igen,de nem sokat.

2021. máj. 2. 21:25
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy elkerülhetetlenül vörösre ég ha nem használunk extra erős naptejet :D asszem én kifogtam a "kelta" bőrtípust"

nem kizárt. :) na de az többnyire látszik az emberen, ha olyan fajta, hogy nem tud barnulni (világos színkomplexió, vagy szeplők, stb. valami általában kíséri). én a sötét szememmel, hajammal, jól barnuló bőrtípusommal nyáron fehéren olyan (nem túl szívderítő) hatást keltenék, mint a folyton pincében kuksoló Piton professzor a Harry Potterből

[link]

2021. máj. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
71%
Hát fehér vagyok, fehér vagyok, de még mindig jobb, mint ha a bőröm és a hajam is vörös lenne. Amúgy meg ez van, nem tetszik ne bámulja.
2021. máj. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem gáz. Legalábbis én sose tapasztalk semmi negatívumot, pedig hófehér a bőröm. 50 faktoros napvédő nélkül az utcára sem tudok kilépni nyáron, mert percek alatt rákövörs leszek, a szolit is messze kerülöm.
2021. máj. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Metionin ***** válasza:
100%
27. Apám északi országból származik, onnan örököltem. Hullafehér bőr, nagyon világos kék szem (fáj az is az erős napfénytől) és eredetileg pisiszőke haj ami miatt a fejbőröm is leégett mindig amíg nem festettem sötétebbre. Szeplőm gyerekkoromban volt, szerencsére a sok fényvédő miatt már nem jönnek ki. Szóval ja, rám nézel és szinte érzed ahogy égek a napon :D
2021. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!