Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudom magamnak befűzni...

Hogyan tudom magamnak befűzni a fűzőt?

Figyelt kérdés

Szeretek fűzőt hordani, de eddig csak úgy tudtam felvenni, hogy valaki befűzte és megkötötte nekem hátul. Hogyan tudom magamnak is megcsinálni?


23/L



2021. máj. 2. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod elöl befűzni és utána megfordítani, de nem lesz kényelmes.
2021. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekkorodban nem tanítottak meg? Furcsa kicsit szimpatikus vagy. [link]


Egyébként én be szoktam nyomkodni a cipőm két oldaláva

2021. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem cipőfűzőről van szó. Sehol nem írtam ilyet. Az értelmezést is tanítják általánosban. :)
2021. máj. 3. 00:00
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Jaaaaaah valami olyan ruhárol van szó ami hercegnőknek van? És A hátukon be kell kötni? Lol nem ismerem én az ilyeneket fiú vagyok sry 😂😂
2021. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, igen, olyan. :) Annak a felső része.
2021. máj. 3. 00:26
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Van olyan, amelyiknek ilyen kapcsok vannak az elején. Ugyan olyan, mintha nem lenne, tehát maga a fűzős rész tök ugyanaz, csak szét lehet kapcsolni. A nem kapcsos, hát ahhoz gőzöm sincs, de talán úgy, hogy hátranyúlsz és úgy húzod meg
2021. máj. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kilincsre akasztva szokták behúzni, de ez persze csak a rendes, elöl kapcsos fűzőkkel működik. Lazán befűzöd a zsinórt úgy, hogy derékvonalban hurkok lógjanak ki (tehát két zsinórral, az egyikkel felülről kezdve, a másikkal alulról), utána felveszed a fűzőt, elöl összekapcsolod, és egy ajtó éléhez állva a kilincsekre akasztod a hurkokat, aztán addig mozgolódsz, míg kellően szorosra nem húztad a zsinórt.
2021. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!