Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Feltűrt ujjú fehér öltönying,...

Feltűrt ujjú fehér öltönying, fekete nadrággal bejövős a pasikon? Legyen hozzá nyakkendő is, vagy se?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 13:18
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Istenem, milyen egy korlátolt ember vagy te... és totál komolyan el is hiszed, amiket összehordasz...

Kár, hogy nincs más jelen ennél a kérdésnél, mert garantáltan úgy lepontoznának, hogy talán rájönnél, milyen ökörségeket írsz...

2021. máj. 7. 22:51
 22/29 anonim ***** válasza:
Pontozz le te.
2021. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak, így is tudod a véleményemet. Ökörségeket írsz. Te magad sem hiheted el, ha körülnézel magad körül.

Elmondom, mit gondolok. Vagy olyan rétegbe tartozol, ahol menő lenézni az öltönyösöket, vagy olyan közegbe, ahol szimplán nincsenek jelen, és annyira elszigetelt helyen élsz, hogy nincs reális képed a világról.

Vagy szimplán egy lázadozó, kötözködő gyerek vagy, akiről lerohad a póló meg a farmer, mert képtelen más ruhát felvenni.


Ezek közül valamelyik. Vagy szimplán egy troll.


Csodálom, hogy az aranyásó dumával nem jöttél még elő, hogy nekem biztos a pénzükért tetszenek a nagymenő öltönyös pasik, ez szokott még örökzöld tévképzet lenni a magadfajták között.

2021. máj. 7. 23:02
 24/29 anonim ***** válasza:

Na akkor tegyük tisztába.


- Rövid ujjú inget nem hord férfi, csak ha az a munkaruha része.

- Öltönyinget, zakóval nem tűrünk fel.

- Ha ing + öltönynadrág kombót akarsz, az ne öltönying és ne öltönynadrág legyen!

2021. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Na, ugye
2021. máj. 7. 23:22
 26/29 anonim ***** válasza:

Na, akkor tegyük még jobban tisztába:


- Rohadtul úgy öltözködik mindenki, ahogy akar és ahogy tetszik neki.

2021. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Valóban, csak olyankor vegye tudomásul, hogy áthág íratlan stílusszabályokat, és ne okoskodjon, hogy azok a szabályok nem léteznek.

Ez kb. olyan, mintha egy gyorshajtó előadná, hogy nem léteznek sebességkorlátozó táblák, és hülye, aki ismeri őket.

2021. máj. 7. 23:35
 28/29 anonim ***** válasza:

26.-nak.


Sajnos nem, én is csak a bemutatókon vehetem fel a kedvenc ruhámat. :(

2021. máj. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem bejön,de nem öltöny ingel venném fel,hanem egy egyszerűbb divatingel és nem az öltönynek a nadrágát venném fel,hanem egy elegánsabb farmert vagy chinost.
2021. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!