Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Letudós órának Rolex?

Letudós órának Rolex?

Figyelt kérdés
El kezdtek érdekelni az órák szeretnék egy komolyabb darabot de egy amolyan one watch collectiont tehát egy órát ami minden alkalomra megfelelő. Egy Rolex Datejustra gondoltam, acél szíjon sportos, bőrszíjra átrakva elegáns. Szerintetek? 36 vagy 41mm? Vagy van jobb opció ebben az árszegmensben?

2021. máj. 7. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Cartier Santos. Fémszíjjal,hozzá veszel bőr,vagy szilikonszíjat,és még a pénztárcád se döglik meg.
2021. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Most komolyan annak a 2-3 embernek a véleménye alapján szeretnél megvenni egy többmilliós órát aki itt válaszolni fog?!? 🤗🤭


Akkor vedd meg! 😜

2021. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2

Nem csak hátha van valaki akinek van egy jobb tippje, ami esetleg jobban fog tetszeni. De pont az ilyen hozzád hasonló telónnézemazidőt pistikék válaszaira egyáltalán nem vagyok kíváncsi.

2021. máj. 7. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Úúú, én nem akartam volna személyeskedni csak jeleztem, majd alátámasztottam hogy nem fogsz itt értelmes választ kapni.


Vedd meg, kedvesnek tűnsz, megérdemelsz egy kis boldogságot, látom a biznisz is megy, jó lenne ha más is látná. Puszika.

2021. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne kezdj el "telónnézemazidőt pistikézni", amíg csak "elkezdtek érdekelni az órák". (meg amúgy sem akarsz és nem is fogsz te ilyen rolexet venni, de még tizedannyiba kerülő Seikót se)
2021. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Omega Aqua Terra
2021. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!