Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az a BLACK X SQUAD PROJECT...

Mi az a BLACK X SQUAD PROJECT és miért látom egyre több emberen?

Figyelt kérdés

Szóval már párszor összefutottam a városban több emberen akiken vagy póló vagy kardigán formájában láttam ezt a fura BLACK X SQUAD PROJECT szöveget rajta és eléggé klassznak találtam de nem találtam igazán róla semmit a neten, boltokban se találkoztam még ilyen ruha darabbal pedig valahonnan tuti szerválják. Magyar oldalt nem találtam róla max németet és angolt de ott se igazán erről van szó. Ez valami új trend lenne és miért pont ez a szöveg vagy ez egy márka? Hol lehetne esetleg venni ilyeneket vagy netről rendelni utánvéttel? Lány létemre tetszik :D.

[link]

Erről beszélek.



2021. máj. 21. 02:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Ez körülbelül a Zarának vagy a NewYorkernek valamelyik nagy találmánya...

Ne gondolj többet emögé a Black Squad mögé :D. Ez nem egy márka. Ez egy felirat, amit rányomnak egy filléres ruhára.


És próbálja koppintani a nagy divatházak darabjait. Mint a Balenciaga, vagy Valentino.


Erre pont Black Squad van írva. Lehetene bármi más. És van egy rahedli ilyen ruha, ami próbál hasonlítani valamire. Nyilván nem írhatják rá, hogy Balenciaga, úgyhogy kitalálnak valami hangzatos feliratot.


Amit belinkeltél, az konkrétan egy Balenciaga pulcsira akar hajazni.


Ennyi. Ezt tudja. Nem menő egyáltalán.

2021. máj. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

A Zaránál biztosan voltak ilyen Black meg olyan Squad feliratú pólók. Azért bátorkodtam azt mondani, hogy talán ahhoz köthető.


De ha konkrétan nem is köthető valamilyen FastFashion céghez, akkor meg netes, filléres Webshopokból szerzik. Vagy Facebook / Instagram oldal.


Kb ugyan onnan, ahonnan a cigányok rendelik a kamu Guccit, meg kamu Louis Vuittont.

2021. máj. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Azt hiszem, a new yorker árulta (árulja?). Bár errefelé inkább 2-3 éve volt menő a (bocs de kimondom: prolibb) tizenévesek között.

Egyébként pont olyan túlárazott, tömegdivat cucc, mint az összes többi drk meg hooded staff és tarsai.

De ha tetszik, vegyél. Ha a bolt már nem is árulja, gardróbcsere meg marketplace biztos tele van kiszuperált darabokkal. De ha azt mondod, nálatok mostanában tarol, akkor még biztos árulják, csak felém nem trendi. 😀

2021. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ez soha nem volt trendi, de helyette nagyon prolis

tipik jbles, missht, lment hallgató tizenévesek hordják, akik hellt isznak és természetesen szívják az "olcsó" cigit vagy elektromos cigit


én a helyedben nem venném meg, később megbánnád


( kérésre válaszolva: ezeket a newyorkerben lehet venni )

2021. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Na tessék. New Yorkeres. Akkor valaki elmondhatná, miért kaptam a mínuszt az első két kommentemre.
2021. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 gondolom valaki magára ismert és nem tetszett neki :(
2021. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert magas lóról osztod az észt, miközben azt se tudod, melyik bolt termékei ezek, a Zarához ugyanis semmi köze. A New Yorkerrel pont eltaláltad, nagy ügy. Attól még süt rólad, hogy fingod nincs miről beszélsz.
2021. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, nem mindegy? :D

Fast fashion mind a kettő. Egy kutya. Sőt, New Yorker még egy fokkal low-budgetebb mint a Zara :D.


Ez nem egy márka. Ez egy felirat egy NewYorkeres ruhán. Mintha megvennéde a Supreme-ra hajazó "Super" feliratú New Yorkeres ruhát, majd megkérdeznéd, hogy ez milyen márka, mert sok emberen látod?


Filléres szar. Soha nem volt presztízse, soha nem volt menő, soha nem is lesz.

Balenciagat koppintó vacak. Ne szépítsd. AAttól függetlenül, hogy épp Zara, vagy New Yorker.


Azért bátorkodtam még a Zarára tippelni, mert ugyan ilyen stílusban nyomja a nagy divatházak koppintását, más-más feliratokkal. Ha épp nem "Black Squad"-ot ír rá, akkor mást...

2021. máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Philip Kotler megfogalmazásában a márka célja, „hogy adott eladó vagy eladók csoportjának termékeit vagy szolgáltatásait azonosítsa és megkülönböztesse őket a versenytársakétól”.

(Kotler, Philip: Marketing menedzsment, Műszaki Könyvkiadó, Budapest, 1998, 491 o.)


Kotler kb. a legnagyobb név a marketing szakmában. Ennek a definíciónak tökéletesen megfelel a Black Squad. Teljesen mindegy, hogy a dizájnt honnan szedték, a Black Squad felirat alapján egyértelműen azonosítható a termék, mint a New Yorker egyik terméke, és ezzel nyilván a megkülönböztetés is teljesül.


Presztízse nyilván nincs, de nem is célja, hogy legyen, a vásárlói sem azok közül kerülnek ki, akiknek ez fontos és/vagy megfizethető lenne. Valljuk be, az emberek többségének már a Zara is drága, nemhogy a Balenciaga, viszont a New Yorkernél olcsóbb boltot nehéz lenne találni, max. 1-2 kínai, aztán ennyi. Nyilván pont erre mennek rá: olcsón, viszonylag értelmes kinézetű termékeket eladni, amiket 2-3 évente úgyis cserélni fog a gazdájuk, szóval többet nem is kell bírniuk.

Akinek meg fontos a presztízs, az menjen olyan boltba, ahol azt is megkapja, már ha nem esik hanyatt az áraktól rögtön az ajtóban, mint ahogy a legtöbb ember tenné.

2021. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
A New yorker férfi részlegen minden szezonban vannak black squad feliratú cuccok. kicsit drágábbak, mint a többi cucc ott.
2021. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!