Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Póló problémát ti hogy oldjáto...

Póló problémát ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Kell minimum 10 db pláne nyáron viszont az 1000-2000ft kategória sinsay h&m eszméletlen gagyi hamar kopik nyulik stb.

Egy márkásabb minőségibb póló ott kezdődik, hogy 4 ezer forint és 10db legalább kell 40 ezer forint pedig nagyon sok csak pólókra. Ti milyen árban vesztek és mennyit és hol?


2021. máj. 24. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Newyorkeres pólók is jók 2000ft vannak jók.
2021. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet én vagyok a fura de én amikor tetszik egy póló megveszem aztán addig hordom, amig tönkre nem megy nem veszek nyárra külön pólókat van vagy kb 20 pólóm amiből úgy 5 amit sokat hordok.
2021. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De miért nulláról indulunk? Nincs egy darab pólód se?

C&Aban vannak olcsón elég jók, meg Orsayben szoktam bevásárolni, amikor akció van.

2021. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét több boltban, több árkategóriában.


Bőven lehet találni 2000forintért korrekt pólókat

Vegyél mondjuk 3 márkást, 7 olcsót, és már lesz is választék is.


De én soha nem egyszerre veszek ennyit, hanem fokozatosan.

Mondjuk havonta egy póló, és már nincs is annyira megterhelve a pénztárca. (Nekem nyáron soha nincs pénzem🤣)

2021. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 3-5000 Ft körül szoktam pólókat venni, amiket csak itthon hordok, azok ennél olcsóbbak. Egyszerre megvenni egy teljes ruhatárnyit valóban elég drága, de mivel vigyázok rájuk, így minden évben csak pár darabot kell venni, úgy meg már nem sok. Még mindig vannak olyanok, amiket sok éve vettem. Ami elhasználódik, azt kiszelektálom, de a többit ugyanúgy hordom később is, így egyszerre nem kell sokat költenem ruhára.
2021. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Nyáron egyberuhákat hordok, vagy vékonyabb blúzt lenge szoknyával.

Én eleve nem cserélem az egészet évente, hanem minden évben veszek néhány darabot, (2-3) szükség szerint. Ezeket vagy turkálóban veszem (RENGETEG válogatás után lehet minőségi, kb nem hordott darabokat találni pár ezer forintért) vagy butikban. A lényeg az, hogy ezek sokáig tartanak, évekig.

De van olyan nyári ruhám is, ami még anyué volt az én koromban. Jó, vigyázni kell a ruhákra (30 fokon mosni, szárítógépbe nem rakni, molyokat elűzni, kibomlott varrást rendbe rakni stb) de ha van egy pár rendes ruhád, az sokat kibír.


De a helyedben vennék 7 pólót, (hetente azért remélem megy egyet a mosógép) 2 minőségit 5.000 Ftért, meg 5 darabot az olcsók közül. És akkor remélhetőleg jövő nyárra már nem kell 10 új póló, mert már lesz eleve 2 tartós, jó minőségű.


Amúgy érdemes a 40 fokos mosást, meg a szárítógépet elfelejteni, eszi a ruhát konkrétan.

2021. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Munkavédelmi bolt. Pl.: [link]
2021. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Átlag 10.000 Ft darabja.Van vagy 6 db.Igaz én nem dolgozok minden nap,otthon meg otthoniban vagyok.Van,hogy csak kéz közt mosom ki,ha csak bele izzadtam.Akkor veszek újat,ha kell,vagy,ha nagyon megtetszik.Van még 4 ruhám.Évekig bírják.
2021. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

4 ezer Forint egy pólóra nem gondolom, hogy sok. Van olyan pólóm, ami 25-30 ezer Forint volt. Nyilván nem otthoni viseletre. Mindegy.


kell 10 darab póló? Eleve nem értem minek? Nincs otthon egy darab pólód se? Másrészt, én el nem hiszem, ha veszel 10 pólót a H&M-ben, akkor az olyan hamar elhasználódik... Vagy ez is ilyen lányos bullshit, hogy rajtad van fél órát, és megy a szennyesbe?


Volt nekem Bershkás 2000 Forintos pólóm. Szerintem vagy 5 évig jó volt. Utána még konditerembe eljártam benne.


Nem gondolom, hogy bárkinek szüksége van egyszerre 10 darab pólóra. Maximum akkor, ha nincs otthon egy darab sem. Ha sok a 40 ezer, akkor vegyél 5-öt. Aztán vegyél jövőre még 5-öt.


Vagy vannak ilyen pakkok, pl About You-n is, hogy 3-4-5 darabot adnak egy csomagban.

3 db Tommy Hilfiger alápólót szereztem annó ilyen tizen pár ezer Forintért... 2-3 éve megvannak, semmi baja.

2021. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én H&M-ben, Zarában szoktam pólót venni, annyi, amennyi, nekem azért nem kell sose egyszerre vennem sokat, ha az egyik elhasználódik, veszek helyette egy újat, amazt meg használom itthonra.

Nekem nincs is 10 db pl. utcai pólóm, hordok pl. ingeket is.

2021. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!