Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon elképzelhetetlen a Tél...

Nagyon elképzelhetetlen a Tél típus?

Figyelt kérdés

Na már most abban már szinte biztos vagyok, hogy hideg színtípus vagyok. A sárgás-kreolos bőrszínem miatt gondoltam, hogy meleg, de a narancstól rosszul vagyok, ha tükörbe nézek, ellenben a mályvás-violás-lilás árnyalatoktól jól nézek ki. A hófehér is remek rajtam!


Szerintetek nagyon kizárt?


Itt van a kép róla: [link]



#wintertype
2021. máj. 31. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ősz típus. Vörösesbarna haj, zöld szem.
2021. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Talán mégis igazad lehet. Ez egy nagyon jó leírás, rám is passzol.


[link]

2021. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lágy nyár típus vagy. Az mindegy, hogy a hajad sötét. A szemed meleg tompa, egyértelműen lágy, így tél és tavasz nem lehetsz. A hajszíned is inkább hamvas (ha nem festett), a bőrszíned is inkább neutrális, mint bronzos, így ősz sem igazán. Maximum lágy ősz lehetnél, de ha a narancsos, melegebb színek ennyire nem, akkor mégiscsak a nyár marad. De ez csak egy erős tipp.
2021. jún. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nyarhoz nem túl sötét a haja? Nekem úgy jött le. A tél viszont lehet bronzos bőrszínû.
2021. jún. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Igen, én is eközött a kettő között vacillálok.

Nyár vagy Tél?

2021. jún. 1. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg alaposabban a leírást, mert több típus van, mint kiderült. :D
2021. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4: de igen sötét, viszont tél csak élénk világos vagy sötét szemmel lehetne, a tavasz is vibráló. Marad a nyár vagy az ősz.
2021. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó reggelt! Most már szinte biztos vagyok abban, hogy ősz típus.

A szürke szürkít, ellenben a bézzsel, a terrakottával, a barnával.

2021. jún. 3. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!