Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zavar ha egy férfin rövidnadrá...

Zavar ha egy férfin rövidnadrág van?

Figyelt kérdés

Egyik kedvenc sorozatomba a Maffiozokban is van egy erre utaló mondat, hogy az úriemberek sose vesznek fel shortot. Én is általában mindenhová hosszúba megyek, mert egyszerűen elengásabbnak érzem. Apukámat amióta élek nem láttam rövidnadrágba az utcán. Viszont látom hogy sok férfi hord, térd felé, kicsivel alá érő nadrágot.

Ti hogy vagytok ezzel? teljesen lényegtelen dolog?



2020. júl. 3. 20:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%
Én alapból utálok rövidbe járni, de azért nyáron azt hordok, térdig érőt. Én a nagyon szőrös lábúak taszítanak, meg a sort+szandál páros.
2020. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
miért kéne zavarjon?
2020. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
40%
Én nem hordok, szerintem nevetségesen néz ki egy felnőtt emberen. A munkahelyi dresscode meg se engedi egyébként, de amúgy is szeretek rendesen felöltözni, akkor is ha csak bevásárolni megyek.
2020. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
33%
Engem nőként nem zavar, amíg normális hosszúságú, vagyis térdig vagy nem sokkal térd fölé ér. Amelyik combközépnél vagy afölött végződik, az már túl sokat mutat szerintem, egyáltalán nem tetszik.
2020. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
57%
Én azt furcsállom, ha egy férfi soha nem jár rövidnadrágban. Ha a munkahelyére nem azt vesz fel, oké, de hogy a szabadidejében sem, az elég meglepő. Engem nem zavar az sem, ha combközép fölé érő rövidnadrág van egy pasin. Csak tényleg ne legyen nagyon szőrös. Az valóban taszító. Gyenge szőrzet rendben van.
2020. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
81%

Ti nagyon betegek vagytok.

Nyáron teljesen természetes a rövid nadrág csak egy idióta, hogy 30+fokban hosszú nadrágot tök jó lehet egész nap a saját izzadságában fürdeni.Munkahelyi dress code az más de utcán természetes dolog.

2020. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
54%
*hord 30+fokban
2020. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván attól függ hova veszi fel az ember. Nagy melegben, utcán sétához, vagy akár boltba menni sem látok benne kifogásolni valót.
2020. júl. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
74%
Igazából sosem egy adott ruhadarabbal van a baj, hanem a stílustalansággal. Az ember kimegy az utcára egy átlag nyári napon, mást sem lát, mint gagyi polókat óriási mintákkal és térdig érő buggyos rövidnadrágokat dugig megtömött zsebekkel. Sokszor ezt az igénytelen pocakos testalkat tetézi. Ja és ki ne felejtsem a strandpapucsot, bár ez azért annyira nem elterjedt szerencsére. És akkor így járnak egy sima hétköznapon ügyet intézni, dolgozni, bevásárolni. Szerintem ez borzalom, a rövidnadrág+póló szabadidős viselet, hétvégén a Margitszigetre kiváló, Balatonhoz/tengerpartra kiváló, de szerintem nem hétköznapi viselet. Lehet, hogy én vagyok túl konzervatív, de vállalom.
2020. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
52%

Én ha meg jön a jó idő mindenhova combközéptől 3-5 centivel feljebb érő RÖVID nadrágot hordok, kényelmes , szabadabb mozgást ad mint egy félhosszú térdig érő és nem sülök meg benne.


F

2020. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!