Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Engem nőként zavar, ha 30 év...

Engem nőként zavar, ha 30 év feletti férfiakat rövidnadrágban látok az utcán mászkálni. Nem érzik ezek a férfiak gyerekesnek a rövidnadrág-viselést?

Figyelt kérdés
Úgy néznek ki mindnyájan a rövidnadrágban (alaktól függetlenül), mint a nagyra nőtt óvodások. Ha ducik vagy kövérek, akkor jóllakott óvodásnak tűnnek, ha soványak, akkor éheztetett óvodásnak látszanak.

2021. jún. 2. 14:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező

És a nők miért öltöznek óvodás ruhákba:

akkora kabátkák, amik egy nagycsoportosra jók pont;

pompomos, szintén ovis sapik;

hellokittys pulcsik, zoknik ?

2021. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%
Na igen, nekem meg a hellókittys giccses undormányoktól van herótom, oszt mégse kezdek neki méltatlankodni
2021. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
1%

A ti pitcsagatyás megjelenésetek rendben volna?

Ebben parádézni a városba alja közönséges.

Remélem nálunk is hamar felüt az iszlámosodás aztán majd helyreteszik a nőket.

F.

2021. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A hozzád hasonló, mindenbe bele.gató emberek jobban zavarnak :(
2021. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez úgy engem is érdekelne, igen mi férfiak öltözünk be jó vastagon, végülis a két nem közül véletlenül sem a férfiak izzadósak jobban, jobb szagolni a pállott kan szagot akkor kedves egészségre, pl én nagyon izzadok, de azért aranyos kedves kérdező barátságos a férfiakhoz, fel merünk venni nyáron a 30 40 fokba rövid nadrágot akkor már gyerekek vagyunk, ja egy kis biológia óra, hát igen mi nekünk férfiaknak nem véletlen van a herék egy úgy mond zacskóba, ez mondjuk azért mert test hőmérséklettől hűvösebben kell lennie, miért is kéne hosszú nadrágba lenni, ilyen dolgok számomra nagyon fel dühítenek, egyben maradjunk annyiban nők ilyen olyan dologba tudnak ítélkezni, tisztelet a kivétel nekünk ott lóg ki téve mindennek semmi védelem, férfiaknak nagyon kell figyelni kicsit is meg ütjük nyomjuk nagyon tud fájni, és akkor vissza térve a rövid nadrágra gyerekesek vagyunk hogy pl nyáron akár lazább rövid nadrágot fel merünk venni, mondok jobbat imádok rövid nadrágba lenni, plusz még boxer alsót sem veszek alá a leg jobb, ja így a végén, bölcsebb maradt volna ha ezt a kérdést ki sem teszi, férfiak nevében köszönjük barátságosságot.
2022. máj. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!