Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strandon hosszú ujjas fürdőruha?

Strandon hosszú ujjas fürdőruha?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róla?


Évek óta nem jártam strandon illetve hiába volt meleg/napsütéses idő én hosszú ujju felsőkben jártam mivel könnyen leégek illetve nagyon erős ekcémám van.Hiába kenem szteroidos kenőccsel (Egyik legerősebb)Ha sokáig (fél óráig) kint van a napon,vagy egyszerűen meleg van elkezd kivörösödni,száradni és vérezni.

Nem csak a kezemen vannak de ott a legdurvább.

Strandra viszont szeretnék menni most hogy végre van önbizalmam testalkatilag..de hófehérke se akarok lenni viszont így barnulni is nehéz.

Az egyetlen reményem az ez lenne és én el is viselném de akár kinek mondtam eddig élőben hogy valószinűleg ez lesz, furcsállta nagyon. :c


Tényleg nagyon hülyén festene?


2021. jún. 10. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg szokatlan lenne a strandon, de ha neked csak így jó, akkor ne foglalkozz vele és nyugodtan legyél hosszúban. Amúgy egy 50 faktoros naptej rendszeresen újrakenve nem segít nálad?
2021. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szokatlan lenne, de ha máshogy nem jó, akkor ez van

Egyébként hosszú ujjú fürdőruhából is van olyan ami jól tud mutatni, szóval ha nem valami olyat választasz ami nem illik hozzád, akkor még jól is nézhetsz ki :)

2021. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem sajnos, hiába kenem akármivel nem segít.Jobb esetben ha rá kenek valamit akkor nincs reakció,de van hogy amit felírt orvos az is csak még jobban irritálta. [link]

erre gondoltam egyébként

2021. jún. 10. 14:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem igazán tetszik, nem az én stílusom

De ha neked tetszik, ÉS jól áll rajtad, akkor vedd meg és mehetsz a strandra, a lényeg, hogy jól érezd magad és ne égj le

2021. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem igazából bejön,szerintem jól néz ki. Más is van biztos aki égés ellen pólóban is fürdik.
2021. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem néz ki rosszul. Én sok embert látok fehér pólóban a strandon, attól ez százszor jobb.

Viszont a durva ekcémádra nem biztos, hogy a brutál szteroidos krém a legjobb. Belülről kellene kezelni, nem felületesen. Tudod mi okozza? Voltál gasztroenterológusnál? Étel intolerancia vizsgálaton? Allergia vizsgálaton?

2021. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 subrette ***** válasza:
98%
Vannak hosszú ujjú, magasan záródó nyakú vízi sportokra készült felsők. UV szűrősek és gyorsan száradnak. Épp erre készültek, hogy tűző napon se égjen le bennük az ember.
2021. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

[link]

Szerintem egy ilyesmi jobban néz ki

2021. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Amit a 8-as válaszoló linkelt az oké, amit a kérdező, az borzalmas :D
2021. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek, a 8- as linkje nagyon jó, a leopárd mintás szörnyű.
2021. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!