Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőként mit szoktál érezni, ha...

Nőként mit szoktál érezni, ha azt látod, hogy egy másik nő a strandon mondjuk tangás bikinit vagy valami hasonlóan sokat megmutató ruhát visel?

Figyelt kérdés
Ha árnyalnád a szavazási opciókat, nyugodtan tedd meg kommentben. Érdekel, hogy a többi nő hogy látja ezt a témát.

2021. márc. 28. 13:01
A kérdező szavazást indított:
Én ezt nőként indokolatlan magamutogatásnak, öntárgyiasításnak érzem, nem támogatom, hogy nők így öltözzenek
Ha jól áll neki, még esztétikusnak is tartom, nőként is értékelve azt, ha egy szép nő megmutatja magát, de az sem baj, ha valakinek nem áll jól
Nem ítélem el, amiért ilyen ruhát visel, de kelt bennem némi rossz érzést, mert irigylem az alakját és/vagy a magabiztosságát
Totál semleges nekem az egész kérdés, egyáltalán nem érdekel, hogy más nők mit viselnek, akár jól áll nekik, akár nem, hidegen hagy
Ha jól áll neki, akkor oké, de ha nem passzol az alakjához, szerintem nem kéne ilyen sokat megmutató ruhát felvennie, nem esztétikus
77 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Az égvilágon semmit. Kivéve talán akkor, ha olyan nő veszi föl, akinek az alakja miatt nem előnyös, de akkor is csak arra gondolom, hogy én a helyében nem ezt viselném. Amúgy semleges. Nem irigykedem akkor sem ha csinosabb mint én...
2021. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen ugyanaz a véleményem mint az első válaszolónak.
2021. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
87%
Engem is hidegen hagy ..mindenki maga dönti el mit vesz fel ..szerintem :) nem mindenkinek ugyan az az ízlése :)
2021. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
74%

Semmit. Mivel elég jó alakom van és jól áll rajtam a tanga, tudom hogy nincs mit szégyellnem. Nyilván mindig lesz olyan aki jobban néz ki, de ez nem verseny kérdése.


A pasik se hiszem hogy irigykednének egymásra ha látnak egy kockás hasú, kisportolt testem. Legfeljebb nyugtázzák magukban, hogy na ezért biztosan döglenek a nők.

2021. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
1. Opció. Indokolatlan magamutogatásnak gondolom, de egyébként nem nagyon érdekel, mindenki úgy mutogatja magát, ahogy akarja.
2021. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
73%
Semmit, egészségére. A saját testemmel meg vagyok elégedve, mutogathatnám ha akarnám de nem akarom. Más meg akarja, mutogatja is, az más kérdés hogy sokszor nem túl esztétikus dolgokat tárnak közszemlére pl. háj, narancsbőr de az ő testük, az ő dolguk.
2021. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Mi az, hogy "sokat mutató" lol, egy bikiniről van szó, kb ugyanannyit mutat mindegyik. Mi ez az irányított nőgyalázó kérdés? Mit érdekel engem, más nők mit viselnek, az én lelki békém nem más nők s-ggéből fakad.
2021. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Annyira semleges az egész, hogy 10ből 9x észre se veszem. Abszolút nem szokásom idegeneket megnézni, elvagyok azzal akivel érkezem vagy a saját buborékomban. Ha meg észre is veszem, pont nem érdekel, mindenki hordja azt ami jólesik neki.
2021. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
A női nem megszégyenítője. Csupán ennyit gondolok.
2021. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Én lenézem azokat a szánalmas szarokat akik a fürdőruhájuk alapján ítélnek meg másokat. És nem, nem hordok tangát még otthon sem, szóval nem vagyok érintett a kérdésben :)
2021. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!