Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strandon hosszú ujjas fürdőruha?

Strandon hosszú ujjas fürdőruha?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róla?


Évek óta nem jártam strandon illetve hiába volt meleg/napsütéses idő én hosszú ujju felsőkben jártam mivel könnyen leégek illetve nagyon erős ekcémám van.Hiába kenem szteroidos kenőccsel (Egyik legerősebb)Ha sokáig (fél óráig) kint van a napon,vagy egyszerűen meleg van elkezd kivörösödni,száradni és vérezni.

Nem csak a kezemen vannak de ott a legdurvább.

Strandra viszont szeretnék menni most hogy végre van önbizalmam testalkatilag..de hófehérke se akarok lenni viszont így barnulni is nehéz.

Az egyetlen reményem az ez lenne és én el is viselném de akár kinek mondtam eddig élőben hogy valószinűleg ez lesz, furcsállta nagyon. :c


Tényleg nagyon hülyén festene?


2021. jún. 10. 13:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Szerintem is amit #8 linkelt az jobban néz ki, de ha a kérdezőnek jól áll a leopárd mintás, akkor szerintem nem rossz

2021. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
64%
uuu #8-asé nagyon jó. Én már láttam hasonlót egy lányon az uszodában, és nagyon csinosan állt rajta. Amit te linkeltél, az nem annyira tetszik a mintája miatt, és tényleg kicsit szokatlan, de ha te jól éreznéd benne magad, meg tudod viselni, akkor biztos jó. :)
2021. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön ez az új fazonba csajokon. Cipzáros hosszú ujjú tök jó. :-)
2021. jún. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat!Gondolkodtam azon hogy annak érdekében hogy "ne legyen túl leopárd mintás" az alsó része helyett egy sima fekete fürdőruha alsót veszek fel.

Talán az jobban nézhet ki a ti szemetekben is.

Illetve köszönöm a másik ruha linkjét is, még gondolkodom rajta.:)

2021. jún. 25. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!