Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy hétig ünneplőben. Ez így...

Egy hétig ünneplőben. Ez így megoldható? 17/L

Figyelt kérdés

Jövő hét az utolsó hét középsuliban, és osztályfőnököm kitalálta, hogy ünnepeljük meg azt, hogy végre rendesen, jelenléti oktatással zárjuk a tanévet, ezért az utolsó héten minden nap ünneplőben kell mennünk az osztályban.


Őszintén én nagyon nem örülök neki, nem szeretem az ünneplőt, de legalább kis közösségi megmozdulás, és építi a közösséget, meg hát, már el is döntötték, szóval ez van.


A kérdésem az lenne, hogy két fehér blúzom van, illetve ünneplő szoknyából egy és ünneplő nadrágból is egy. Szerintetek megoldható, hogy elég legyen öt napig ennyi ruha? A blúzokat minden nap mosni kell, a szoknya, nadrág talán elég lesz egész hétre.


Mit gondoltok? Illetve mit gondoltok az osztályfőnök ötletéről, kezdeményezéséről?



2021. jún. 10. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igen majd mindennap kimosod es jo lesz az😄
2021. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Az aztán közösségépítő, hogy egy hétig mindenki ünneplőben feszeng a melegben. Normális ez az osztályfőnök? 😅
2021. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A jelenléti oktatás megünneplésének a módja szerintem pont az, amikor mindenki bemegy az osztályba és élvezi, hogy végre nem a gép előtt kell tanulni, személyesen találkozhatnak az osztálytársak, valamint a tanárokkal sem csak online zajlik a kapcsolat. Maradandó lesz mindenkinek ez az egy hét, de nem a jelenléti tanulás miatt. Én vagyok annyira különc, hogy nem igazán venném komolyan a kiöltözést, biztos lenne még rajtam kívül ilyen ember az osztályban.
2021. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

És csak blúzba lehetsz?

Nálunk a fehér pólót is elfogadták lányoknál.

2021. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, csak blúzban, ahogy a fiúk sem lehetnek pólóban, csak ingben.


Köszönöm a válaszokat! Valahogy csak elleszünk majd benne.

2021. jún. 10. 19:05
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
szerintem ez a bluzfetises lesz.. kamukerdes. ilyen nincs, hogy egy osztalyfonok elrendeli, hogy egy hetig unneploben kell lenni, csakugy, plane nyaron, iskola vegen. pont hogy ilyenkor inkabb meg a szigorubb helyek is lazitani szoktak.
2021. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
#6: osztom a véleményed, szerintem ez a matrózblúzmániás kattant emberszerűség lesz.
2021. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Megoldható szerintem ennyivel, suli után mehet a mosógépbe a blúz egy gyors mosóprogramra, egy nap alatt kiakasztva megszárad. A szoknya-nadrág elmegy egy hétig.


Véleményem az ötletről: az Isten barma az, aki ezzel keseríti meg a gyerekek életét a nyári időben. Ezért utálom a tanárokat. Aki mostanában tanárnak megy - tisztelet a kivételnek - lelketlen, ostoba ember. Ezt gondolom erről.

2021. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Én holtbiztosan nem vennék fel minden nap blúzt, és nem is kérhet ilyet egy tanár. Ha meg pattogna, pont nem érdekelne.
2021. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem miért kell lehurrogni. És ha blúz fétise van? Úgy csináltok mintha ez valami betegség lenne. Szerintem nagyon csinos és szexi ha egy nő blúzt visel.
2021. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!