Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyes férfiak miért vesznek...

Egyes férfiak miért vesznek fel a strand nadrág alá még boxert is?

Figyelt kérdés
Minek jó?

2021. jún. 16. 11:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10

Akinek válaszoltam, az azt írta hogy a sima boxer (pamut) fölé fölösleges a fürdőgatya. Tehát gondolom akkor jobb lenne csak sima boxerben lenni. Ezt nem értettem.

2021. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mert már nem tudják a kis szerencsétlenek, hogy szégyenükben hogyan rejtsék el a combikájukat meg a nemiszervük dudorodását.

Én slipben fürdök, úszok, büszke vagyok a testemre, és ebben nem himbállódzik semmim.

F.

2021. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kamasz fiúként volt nekem is ilyen hülyeségem sztrecses boxer és arra a szintén sztrecses strand boxer, annyiból volt jó videkén tóparti nyaralásnál bringáztam fürdő boxer volt rajtam, telefon nálam volt így a sima boxer és a strand boxer közé raktam, aztán egy idő után már csak a strand boxer volt rajtam, bringázás közbe a telefont így már csak szimán elől a gatyába raktam, elejébe kényelmetlen Volt, max ebből a szempontból jó volt a sima boxer is rajtam.
2022. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!