Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben menjek állásinterjúra,...

Miben menjek állásinterjúra, ha nincs ingem?

Figyelt kérdés
KB 4 éve nincs ingem, mert kihíztam az utolsót is és azóta nem kellett. Mentem már ing nélkül állásinterjúkra utcai ruhában, de érdekes módon sosem jártam sikerrel. Viszont már nincs időm új inget vennem mert 1 óra és indulok állásinterjúra. Miben menjek?

2021. jún. 21. 09:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez orvosi eset! Nincs pénzed pszichológusra, marad a gyógyszer. A te esetedben nem fog ártani. Munkaképessé fog tenni, hogy utána legyen pénzed pszichológusra. A tb alapú bizonytalan, de legalább próbáld meg. De ahhoz is el kell menned a pszichiátriai szakrendelésre. Anyukád némán tűr? Ha diákmunka, egyetemre jársz?
2021. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok. Szüleim sírva könyörögnek hogy ne menjek pszichiáterhez, mert tavaly itt az orvosok megöltek egy korombelit a semmiért.
2021. jún. 21. 11:16
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát, az nem biztos, a gyógyszerszedést is te kontrollálod. Nem fajulhat odáig, hogy megöljön. És egy rossz orvos nem azt jelenti, hogy mindegyik az. Mi baja volt annak az illetőnek? Akkor viszont pszichológus, de valamit tenni kell. És te saját magad is kezdd el kihúzni magadat a hajadnál fogva. Első lépésként menj el ruhát venni. Utána minden nap menj ki az utcára fél órára. Intézd te a napi bevásárlást. Csökkentsd az étkezésedet, szedjél ki egy normális adagot, és ne vegyél kétszer belőle. Étkezések között ne nassolj. Olvass, nézz változatos témájú filmeket. Csatlakozz az érdeklődésed szerinti facebook csoportokhoz, ahol emberekkel beszélgethetsz.
2021. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Bemész a legelső turkálóba és veszel magadnak egy inget max 500Ftért...meg van oldva.
2021. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Már mindegy, megcsináltam az interjút pólóban. Szerdán hívnak majd, hogy mit döntöttek.
2021. jún. 21. 16:54
 16/19 anonim ***** válasza:
Majd szóljál, mi lett, addig pedig kezdj el pszichológust keresni.
2021. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ingben menj.
2021. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Vissza sem hívtak. Nem baj, amúgy sem tetszett a oda-vissza 4 óra út, nem tudtam volna hosszútávon csinálni.
2021. jún. 24. 10:47
 19/19 anonim ***** válasza:
Napi 4 óra út? Hát arra tényleg el se kellett volna menned! Viszont holnap menj el inget venni. Azért nem ma, mert holnapra állítólag enyhül az idő. És ma nézzél az interneten pszichológust és hívd is fel.
2021. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!