Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, megmosolyognátok egy...

Lányok, megmosolyognátok egy ocsmány, magas és vékony, botlábú, esetlen fiút ha divatos / menő ruhákat venne fel?

Figyelt kérdés
Milyen benyomást keltene bennetek?

2021. jún. 22. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

"Milyen benyomást keltene bennetek?"


Fugg a kisugarzasatol, ha egy bus lofasz, egyertelmuen kompenzalni probal, ezert nyomi.

2021. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Normálisan öltözni alap. Attól, hogy valaki ronda, még nem kell elhagynia magát. Ronda nőként én is adok magamra, sminkelek, van épített szempillám, póthajam, jól öltözöm (vagyis kinek mi a jó, de sokan dicsérik a stílusomat). Ugyanúgy nem vagyok szexuálisan vonzó, de legalább nem vagyok igénytelen hányinger sem, akire a bolti eladó is húzza a száját.
2021. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Néhány "divatos, menő" ruha inkább ront a fiúkon 😅
2021. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
10%
Nagyobb rá az esély mintha szakadt ruhában lenne az illető.A lényeg az hogy a cipőd mindenféleképpen legyen márkás
2021. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ha úgy jobban érzi magát, miért mosolyognám meg?
2021. jún. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még soha senkit nem mosolyogtam meg az utcán azért mert így meg úgy öltözik, vagy nagyon vékony vagy nagyon telt, vagy mert szivárványos a haja vagy nyaktól bokáig tele van tetoválva. Na jó, egyszer mosolyogtam meg valakit az utcán, amikor egy néni a feje legtetején hordta a maszkot, de szerintem ez kicsit más kategória. :D Mindenki nézzen ki úgy, ahogy magát jól érzi/szépnek látja.
2021. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es, attól, hogy valaki nem sminkel meg aggat magára mű vackokat, még nem lesz igénytelen hányinger. Az előnyös ruhák valóban célszerűek, de az általad felsoroltak marhára nem alap dolgok.

Kérdező, én nem gondolnék semmit. Ha neked tetszik egy ruha, miért ne vehetnéd fel? Ez nem a jóképűségtől függ.

2021. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8, szerintem a 3-as válaszomra akartál reagálni.

Nem, nem alap. A szép lányok melegítőben és smink nélkül is szépek. Aki csúnya, annak értelemszerűen többet kell beleölni a külsejébe (mind időt, mind energiát, mind pénzt), hogy egyáltalán elfogadhatóan nézzen ki.

Szerinted baszakodnék póthajjal, ha szép, jó minőségű hajam lenne? Csináltatnék szempillát drága pénzért, ha nem csak 3 szál satnya szempillám lenne? Próbálnék minél előnyösebben öltözni, ha minden jól állna és egy krumpliszsákban is csinos lennék?

Egyedül a tisztaság és ápoltság alap. Ha alapból szép lennék, szerintem nem is sminkelnék, mert utálom.

2021. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ha azokra a divatos ruhákra gondolsz, amikre én, azok egy átlagos férfibol is bohócot csinálnak. A magas férfiak még be is jönnek sok lánynak egyébként.

Valaszolva: egy divatlánynak nagyon is bejönne, mert egy átlag divatsracot írtál le nagyjából. Egy olyan lány aki nem foglalkozik a divattal meg nem mosolyogna rajta, csak nem találná vonzónak és kész.

2021. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!