Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nektek egyáltalán nem...

Fiúk, nektek egyáltalán nem tetszik az overál/jumpsuit a lányokon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elszomorodva olvasom itt a neten hogy a fiúknak nem nagyon jön be ez a ruha a lányokon, mert én viszont rajongok az ilyesfajta öltözetért. Sajnos rajtam van egy kis felesleg, de dolgozom azon hogy leadjam, viszont nekem ezek az overálok állnak a legjobban. A szoknyánál már unom mindig azt figyelni hogy kint van-e a fenekem. Szóval a lényeg: Fiúk, ti tényleg "undorítónak" találjátok ezt a ruhastílust?


Ilyesmikre gondolok: [link]


[link]

[link]

16/L


2021. jún. 24. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2021. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem minden egybe ruha áll jól a csajokon. Szerintem a telt modelleken is elmegy, de ez a nyári fazon nem tetszik. Akkor szoknya a befutó. Az első egyberuha ami bizsu tartóval jelent meg az 1970 és években azt kislányok hordták jórészt mert rajtuk állt jól és masnival. De szerintem igyekezz korszerű ruhákat hordani mert ez ami a szovjeteknél lévő nők csakis ezt hordhattak. Tehát a farmer nadrág, cicanadragok a bikini, a leggingseket nyugodtan hordjad.
2021. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Mert az utolsóból nem lenne ki a feneked szinte? Már bocs, de az ezerszer közönségesebb egy normál hosszúságú, mondjuk térdig, kicsit afelett vagy az alá érő szoknyánál. Nem csak miniket lehet ugyanis hordani, az említetteknél meg elképzelni nem tudom, hogy tud kilógni a feneked.
2021. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
szerintem nem rossz cuccok, valakin tök jól állnak, de ha érezhetően a kövérségét akarja valaki elrejteni vele, akkor megette a fene.
2021. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Akinek jó alakja van hozzá,annak szerintem nagyon jól ál.
2021. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem állítom, hogy nem tetszik, de azt sem, hogy tetszik. Nekem ez olyan közömbös.

Ha választanom kellene, én inkább valami "hagyományos" egyberuhára szavaznék :D

2021. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Olyan mint egy pizsama, aminek meg hosszú szára van, az meg olyan mint a rugdalózó.
2021. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hmm....hát jó, köszönöm a válaszokat. Egy kicsit szomorú vagyok hogy annyira nem nyerte el a tetszéseteket ez a stílus de akkor ez így van. Nem, nem a miniszoknyákra értettem hanem már unom azon idegeskedni hogy a szél fel ne fújja a szoknyát vagy ha felállok akkor ne látszódjon ki a hátsom stb.
2021. jún. 24. 21:41
 9/16 anonim ***** válasza:
De mi a franc jó abban, hogy nem lehet benne rendesen WC-zni?
2021. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, szerintem nagyon is jól néz ki!

De ez csak az én véleményem!

Mondjuk nekem mindig is jobban tetszik egy egyrészes ruci a csajokon mint a két részes, ez nálam igaz a fehérneműre is pl.

2021. jún. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!