Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nektek egyáltalán nem...

Fiúk, nektek egyáltalán nem tetszik az overál/jumpsuit a lányokon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elszomorodva olvasom itt a neten hogy a fiúknak nem nagyon jön be ez a ruha a lányokon, mert én viszont rajongok az ilyesfajta öltözetért. Sajnos rajtam van egy kis felesleg, de dolgozom azon hogy leadjam, viszont nekem ezek az overálok állnak a legjobban. A szoknyánál már unom mindig azt figyelni hogy kint van-e a fenekem. Szóval a lényeg: Fiúk, ti tényleg "undorítónak" találjátok ezt a ruhastílust?


Ilyesmikre gondolok: [link]


[link]

[link]

16/L


2021. jún. 24. 15:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9 Mi a bánatért ne lehetne benne normálisan wc-zni?
2021. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy tanácsot érdemes megfogadni, hogy ne foglalkozz vele másoknak mi tetszik.
2021. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
9-es igen a wc-zésnél mivel egyberuha ezért le kell hámozni magunkról de nem hiszem hogy ez gondot jelentene hiszen nem nyitott ajtónál pisilsz normál esetben. 12-es igen, eddig is olyan ruháim voltak amikben jól éreztem magam de azért jó lenne ha végre valakinek felkelteném az érdeklődését.
2021. jún. 25. 16:09
 14/16 anonim ***** válasza:

16 évesen semmivel sem vagy elkésve, rengeteg lánynak (és fiúnak) nem volt még senkije ebben a korban. Mellesleg a legrosszabb, amit tehetsz, hogy elkezdesz olyan ruhákat hordani, amik neked egyáltalán nem tetszenek/nem állnak jól/egyszerűen nem érzed magad komfortosan bennük csak azért, hogy valakinek ezzel kvázi egy hamis képet sugározz magadról. Még ha össze is jöttök, nem a saját stílusod fog neki tetszeni, hanem egy megcsinált. Örökké viszont nem lehet színészkedni, pláne kapcsolatban.

Ezt tényleg jó tanácsként írom, nem lekezelésből. Saját tapasztalat.

2021. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13-as

Hát ez az.

Tökéletesen ugyanígy nézne ki, ha külön lenne az alsó meg a felső.

2021. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a lányokon az ilyen féle egyberuha. Az első amit linkeltél az nagyon tetszik.
2021. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!