Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan kéne ruhát rendelnem?

Honnan kéne ruhát rendelnem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az oversized pólókat, pulcsikat, nadrágokat, de nem találok olyan helyet ahonnan tudnék rendelni. A SheIn kilőve mert utána olvastam kicsit jobban. A H&M szintán kilővel szeretem az úgy nevezett dropped shoulderes pólókat ott meg nincsenek és nincsenek akkora nagy méretek amiket én szeretnék. Hol találhatnék ilyesmi ruhákat:

[link]

[link]



2021. jún. 30. 03:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Asos

Én ott szoktam rendelni.

2021. jún. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aliexpress
2021. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nemrég rendeltem sheinról egy csomó mindent. Nagyon megvagxok elégedve velük. Nem tudom sokan miért nem szeretik. A ruhák is nagyon vagányak, az árak is tűrhetők, minőség jó. Én akárhol kerestem cuccokat magamnak, nem kaptam sehol olyant ami tetszik. Felmentem sheinra és alig tudtam választani
2021. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# sokan azért nem szeretik mert fastfashion de nekem is nagyon tetszik a stilusuk:)
2021. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!