Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen iskolatáskát ajánlanáto...

Milyen iskolatáskát ajánlanátok gimnáziumba?

Figyelt kérdés
2021. júl. 1. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben sok minden közrejátszik:

hogy mennyire mozgalmasak a napjaid, mennyi könyvet kell magaddal hurcolnod napi szinten, kell-e még ezeken kívül bármi mást vinned, aminek táskában a helye, hogy hányadik osztályba jársz (nekem kilencedikben és végzősként volt a legtöbb könyvem), illetve a személyes stílusod és preferenciád.


Én a kilencediket egy Budmil táskával kezdtem anno, de több osztálytársamnak volt Vans, Adidas és minden egyéb. Ezzel jártam három évet. 12.-re egy gigantikus Jansport hátizsákra váltottam. Olyan iskolába jártam, ahová fél 8-ra értem be és este fél 8-ra értem haza onnan minden nap. Instant horror volt, ételről is nekem kellett gondoskodnom, amit minden nap magammal vittem a táskámban vagy 25 kilónyi dögnehéz másik cuccal együtt.

Ami fontos szempont, hogy legyen olyan magas, hogy legalább A4-es könyvek beleférjenek.

Az én időmben még nem volt ilyen, de már a Zarában és a többi hasonló üzletben is (Pull&Bear, Reserved) látni nagyon elegáns, nagy méretű, műbőrből készült hátizsákokat. Nekem ezek jobban tetszenek, mint a sportos, tinis megoldások.

2021. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem először egy nagyobb adidas hátizsákom volt, majd leváltottam egy kisebb, kevésbé sportos hátitáskára, amit talán a deichmannban vettem. Feleslegesnek éreztem, hogy akkora nagy táskával járjak. Mi ugyan semmit sem hagyhattunk bent a suliban (nem volt szekrény stb.), de igazából a nyelvkönyveken kívül nem igazán használtuk a könyveinket. Talán még egy tanár kérte a könyvet az órán, de az is csak egy könyv volt. Valamint nem is minden órára vittem magammal a füzetet sem, csak ha tanulni akartam belőle, mert egyébként egy külön erre kinevezett füzetbe vagy lapokra jegyzeteltem és otthon írtam át. Ezen kívül pedig vittem innivalót, ennivalót, esernyőt, zsepit stb., ezek bőven elfértek. A tornazsákot pedig külön kézben hordtam.
2021. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy:

- használjátok-e órán a könyveket

- van-e szekrényetek / lehet-e bent tartani biztonságosan a cuccaid nagy részét

- akarsz-e külön füzetet minden órára

- mit kell még magaddal vinni


Én pl. Budmil táskákban jártam, a nagyobbakban, mert nekünk a suliban 2 személyre volt egy parányi kis szekrény, nem is fért volna be mindkettőnk cucca, és tényleg használtuk a könyveket minden órán majdnem; és én szerettem, ha van külön füzetem minden órára. Mondjuk már évek óta nem járok suliba, és nem is néztem a hátizsák-felhozatalt. De ha alig kell magaddal vinni vmit, bőven elég egy kisebb decathlonos is.

2021. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!