Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen tarifával,munkadíjjal...

Milyen tarifával,munkadíjjal dolgoznak a varrónők ? (a magán otthon varró varrónőkre gondolok)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Van jó pár ruhám amibe,bele kellene toldani,és átalakítani.Pl:hosszú nadrágból rövid nadrágot csinálni,és az két oldalába beletoldani,jobbról is 10cm-t,és balról is.Mennyibe kerülne egy ilyen átalakítás.Annyi kérésem lenne,hogy a válaszotok mellé légyszive írjátok oda,hogy melyik megyéből írtok.Úgy érzem,hogy megyénként változó az át.42éves férfi vagyok Hajdú-Bihar megye.

2021. júl. 11. 11:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
javítás:úgy érzem,hogy megyénként változó,az ár.
2021. júl. 11. 11:35
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Változó tényleg. Ha sliccből kéne bevenni 10 centit, az egész nagy költség is lehet.
2021. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Esetleg normális válasz is lesz ?
2021. júl. 11. 19:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Pontosan mire gondolsz? Olyanra, hogy bővebben elmondja, hogy tetszőleges árak lehetnek és minden eset egyedi, és még egy jó szakállas poénnal is lusta bekínálni?
2021. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi,szépen,köszi,köszi,úgy imádom az értetlenkedő embereket.ÉN ha nem értek egy témához,akkor nem szólok hozzá.Olyan lenne egy normális,hozzászólás,hogy "Nézd,én szoktam varrónőhöz járni.Korrekt áron dolgozik.Nadrág átalakítás stb,az maximumum.2ezer forint.Ami drága az a személyre szabott,öltöny,női komplett kosztümök stb."
2021. júl. 11. 22:39
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
De ez semmit nem mond arról, akitől majd te kérsz árajánlatot konkrét dologra, amiről helyben elmond mindent, ami segít, khm, megérteni, hogy miért úgy és miért annyiért. Legalábbis jó esetben. Volt szerencsém kétezer forintoshoz is, könnyebb lett volna az élet, ha nem kell kibontani a remekét, mielőtt újrakezdi valaki olyan, aki zsigerből használhatóra tud illeszteni egy kabátcipzárt...
2021. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6# Na ez már egy jó válasz.Akkor muszáj minden átalakítandó ruhámat összeszednem,és elvinni,ő megnézi mindet ,és monjuk azt mondja,hogy az összes lesz 10-ezer.
2021. júl. 11. 23:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kényelmetlenül nagy adagot viszel egyszerre, ahogy esélyesen nyélbeütött üzlet esetén se kamionnal mennél, akkor annyira nem nagy macera. Meg az első löketen jól mérhető, hogy mekkorát pördül a gyakorlatban, már ha nem előzi meg a jó híre a reklámját...
2021. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló.Már vart nekem egy falum beli varrónő.Csak nem tudom,hogy sokat kért-e vagy nem.Konkrétan egy fekete télikabátot szélesített meg minkét oldalt 10-10 centivel.Azt az anyagot mi adtuk amiből bele pótoljon.4ezerért csinálta meg,viszont amikor oda adtuk jó volt a cipzár most meg nem.Sajnos kételkedem a hozzáértésében,....Én ha pl autószerelő lennék nem adnék ki a kezemből olyan autót amin nem jó a fék...
2021. júl. 12. 12:47
 10/12 anonim ***** válasza:

Maga a cipzár adta be az unalmast? Az nem biztos, hogy az ő sara. A legtöbben az olcsót keresik falun, tehát ha kicsit stabilabbat akarsz, és vállalod a többletköltséget, azt jelezned kell, mint az áfás számlaigényt. :) Esélyes, hogy ezzel is jót akart, illetve bevált dolgokat alkalmazott, talán még az intelmet is elmondta, hogy ez a nem túl combos spirálcipzár igényli, hogy ne erőltessék és rágomboljanak, ne bízzanak rá olyat, hogy megtartsa a kabit félig felhúzott cipzárral a bakancsát húzó pohoson...


A biztonság kedvéért újraolvastalak: akkor csak oldalt bele kellett toldjon? Mi köze a cipzárhoz?

2021. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!