Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen tarifával,munkadíjjal...

Milyen tarifával,munkadíjjal dolgoznak a varrónők ? (a magán otthon varró varrónőkre gondolok)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Van jó pár ruhám amibe,bele kellene toldani,és átalakítani.Pl:hosszú nadrágból rövid nadrágot csinálni,és az két oldalába beletoldani,jobbról is 10cm-t,és balról is.Mennyibe kerülne egy ilyen átalakítás.Annyi kérésem lenne,hogy a válaszotok mellé légyszive írjátok oda,hogy melyik megyéből írtok.Úgy érzem,hogy megyénként változó az át.42éves férfi vagyok Hajdú-Bihar megye.

2021. júl. 11. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jó, leesett. Eladtad és nem stimmelt a méret, vagy egyértelmű user error. 4000-ért szerintem olyan, hogy rendesen szeret téged, ez nem ár.
2021. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jajó, nem, ökör vagyok. Szóval elrontotta a cipzárt?? Keskenyedő fejű, kisméretű fogóval szoktam kicsit összébb nyomni a kocsi két szélét és kicsit (nem megszorulósan) összébb nyomni mindkét oldalt a fogak fölött a kocsin. Soha nem gyanúsítanám a szabót azzal, hogy nála lett csereérett a cipzáram, mivel én koptatom.
2021. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!