Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak, szerintetem melyek a...

Férfiak, szerintetem melyek a leggázabb ruhák, legvállalhatatlanabb ruhák egy férfi ruhatárában, amit ti sose viselnétek, és másoknak is azt tanácsolnátok ő se viselje? Akár többet is felsorolhattok.

Figyelt kérdés
Kort is írjatok, érdekel hány évesen gondoljátok úgy.

2021. júl. 11. 21:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%

Izomtrikó, asszonyverő, nagy Supreme meg Levi's meg a többi emblémás póló, és el se hiszem hogy ezt mondani kell de pár hete láttam valakin.... Hálós anyagú póló. Nem a kosaras trikó, az a ritkásabb hálós póló ami alatt pont látni mindent.

A szandált és a cargo nacit azért nem ítélem csak el mert kényelmes és a cargo nadrág praktikus, 40 fokban meg a csajok is szandálban járnak, tudom milyen mikor érzed hogy izzadtságban tocsog a lábad a zárt cipőben.


#7 én ezt csak kocsma fashion-nek hívom mikor felhúzzák a pólót és a sörhas fenttartja.

2021. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%

11-es

Nekem még sosem tocsogott zárt cipőben, azon a szar műanyagon a papucsban a talpam már inkább.

2021. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
68%

Sztem a mesh póló tud jól állni fiún, akkor is ha átlátszik, de nagyon nem mindegy, hogy hogy néz ki az illető alatta.

Pl. akinek erős a testszőrzete, az jobb ha nem erőlteti, de sörhassal is hülyén néz ki.

2021. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
25%

13.

Erős testszőrzet férfias, csupasz búzás.

Itt olvastam, nem én találtam ki.

Tehát ha valaki túl szőrös az bujkáljon vagy borotválja le, de akkor már homárosodik.

Az a legjobb ha csak nők születnek, és akkor nem keseredik meg a férfiak élete.

2021. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
87%
Mi a tököm az az asszonyverő? Már több helyen is láttam leírva.
2021. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
85%
Wife beater-re keress.
2021. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
25%

15.

Megint a nyugat seggnyalásnak köszönhetően jött létre ez a szó, mert az atléta túl magyar szó.

2021. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%

17-es

Trikó. Az atléta sportol a pályán.

2021. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
20%
Nálam az atléta.
2021. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
97%
#15 nem feltétlenül, az asszonyverő kifejezetten az a fehér, bordás anyagú atléta, lehetőleg megsárgulva vagy foltosan, amit általában olyan tirpákon látsz akire komolyabb összeget tennél hogy ebben veri az asszonyt részegen.
2021. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!