Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak, szerintetem melyek a...

Férfiak, szerintetem melyek a leggázabb ruhák, legvállalhatatlanabb ruhák egy férfi ruhatárában, amit ti sose viselnétek, és másoknak is azt tanácsolnátok ő se viselje? Akár többet is felsorolhattok.

Figyelt kérdés
Kort is írjatok, érdekel hány évesen gondoljátok úgy.

2021. júl. 11. 21:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
56%

A halaszgatyaval mondjuk nem tudom mi a problemaja egyeseknek... kenyelmes szellős, fasza.


Idosebbeken nem cink a szandal, csak zoknival. Fiatalabbaknal mindenhogy.

Atleta az szar... az regen is szar volt...

De erdekes modon a leggazabb fost senki sem irta... a hózentrógert... na ha van szar...


Papuccsal is nem tudom mi a baj... nemazert de en felrantok egy rovidnadragot, polot es beleugrok az utcai papucsomba... igy megyek boltba pl. Nem majd kikenem fenem magam meg feloltozok mint a divatbábuk... a 40 fokba... persze... mert a fenszi csajszikák gáznak tartjak... LOL

2021. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
81%

21-es

Egy gatya nem attól kényelmes, hogy levágunk 25 centit az aljából, hanem a szabásától és az anyagától, tehát ez hosszfüggetlen dolog. Egyszerűen idétlen, a legrosszabb helyen vágja el az alsó lábszárat, ugyanakkor értelmetlen is, mert - a rövid gatyákkal ellentétben - úgyszolván semmit nem tesz hozzá a kellemesebb hőérzethez.

A hózentróger tényleg elképesztő, erre a célra az öv való. Persze, ahol befigyel a pókhas, csökken a hatékonyság és előkerül a vízszintes helyett a függőleges gatyatartó.

A papuccsal pedig az a baj, hogy egyszerűen az nem egy lábbeli, hanem csak egy darab izé. Nem tartja sem a sarkat, se a lábat, csúszik, csak lóg a lábon, azt nem védi semmitől. Ennyi erővel bármit, mondjuk egy cipősdobozt is felvehetnél, pont ugyanennyit tud, és talán még kényelmesebb is. Akiknek meg az kikenekedés, hogy belebújik egy cipőbe, hát annak még sok gondja lesz az életben.

2021. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
78%
A félig letolt nadrág. Sosem értettem, miért viselik úgy, hogy a nadrág lenn van a térdüknél. Qva kényelmetlen.
2021. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
79%

23-as

A nyakig felhúzott sem jobb.

2021. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
33%

Mondjuk egy ilyen kinézet eléggé vállalhatatlan 😂


[link]


Amúgy érdekes, hogy a papucsot megszólják (amúgy jogos), ezt meg nem 🙄

2022. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
95%

25

Igazad van. Egyáltalán nem passzol a cipő színe a hajához.

2022. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
26 Az a cipő kb. semmihez sem passzol, ami rajta van, a többi viszont jól néz ki.
2022. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
43%

26

Meg a neméhez sem 😂

Bár az a haj is borzasztó.

És akkor valakit meg egy papucs zavar 🤔

2022. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
76%

#25 Jah, ez a fazon az USA fő hivatalnoka, aki az atomenergiáért felelős.

Kíváncsi vagyok hogyan megy tárgyalni mondjuk a kínaiakkal vagy az oroszokkal. Biztosan komolyan veszik.

2022. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
94%

#29 Sam Brinton az elhasznált üzemanyag és hulladék elhelyezéséért felelős, nem az atomenergiáért úgy en bloc. Az Atomenergiai Hivatal vezetője jelenleg Kathryn Huff.


Nem tudom, hogy milyen nemzetközi feladatai vannak, de nem hinném, hogy egy tárgyalás alatt az oroszok vagy a kínaiak azzal lennének elfoglalva, ahogyan a másik kinéz. Végső soron az a céljuk, hogy minél jobb megállapodást harcoljanak ki az országuknak, ahhoz meg nem lehet a másik felet sem alábecsülni, sem tiszteletlenül kezelni. Akkor sem, ha kedvük lenne kiröhögni a kinézete miatt. Majd a tárgyalás után röhögnek rajta.

2022. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!