Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én lennék túl prűd ,amiért...

Én lennék túl prűd ,amiért szégyenkeztem a barátnőm miatt aki mikro bikinit vett fel a strandon?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel kimentünk minap a strandra. Átöltöztünk és megláttam, hogy egy nagyon pici bikinit vett fel amit eddig én csak néhány internetes oldalon láttam korábban, de akkor is az volt bennem, hogy nem létezhet olyan aki ezzel nyilvános helyre megy.

A szabása olyan, hogy felül is csak a bimbót takarja, alul is csak egy csíknyi textil van, a fenékrész tangás.

Megkérdeztem tőle ,hogy biztos, hogy jó ötlet ebben strandolni, de ő nem is értette a problémát. Persze mindenki őt bámulta, a férfiak leginkább, a nők többsége megbotránkozva nézte. Ő nyilván élvezte a férfiak figyelmét de én majd elsüllyedtem a helyzettől.


2021. júl. 17. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

szekunder szégyenérzet - nálad kell rendet tenni fejben.


Ha ő úgy érzi jól magát, senkinek semmi köze hozzá.

2021. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ne szólj bele, mit visel, az ő dolga. Ha ebben érzi jól magát...

Én sosem vennék fel ilyet, de vannak nálam bevállalósabbak is.

2021. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
28%
Attól függ, milyen a kis teste. ha vékony vagy sportos, akkor rendben van, de ha malacka...akkor valóban gáz.
2021. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Én értem a problémádat.

Más kérdés, hogy ilyesmit nem vesz fel olyan nő, aki felöltözni mindig decensen szokott, tehát ismerhetted, tudhattad, hogy mi várható tőle.

2021. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Ordít erről is, hogy férfi írta ki...
2021. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Ő merész te nem, ennyi. Bár pasiként ha meglátom ilyen tangást, kezd ágaskodni, akkor én érzem kellemetlenül magam 😄
2021. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
persze hogy valami ocska kamukerdes.. valaki erre akarja verni ma.
2021. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Neked mi közöd van hozzá? Ha ő jól érzi magát benne, akkor nem tökmindegy? Nem téged bámultak meg, meg nem rád állt a frkuk.
2021. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

Jól érzed, bár én ott is hastam volna a francba, ne égessen engem is.

Ez egy rendkívűl proli, alja és közönséges viselet, általában a viselőjét is jellemzi.

F.

2021. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!