Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem túlzás ez egy...

Szerintetek nem túlzás ez egy kicsit színházba? Vagy csak én vagyok túl prűd?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam színházban, s majd leesett az állam, amikor megláttam egy lányt, aki nagyjából ilyen hosszúságú szoknyában volt: [link] ráadásul kb. ilyen lábai voltak: [link] Ti nem tartjátok ízléstelennek az ilyen viseletet egy színházban? Ennyire eltűnt volna a jó ízlés?

2014. júl. 4. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
A miniszoknya túlzás a kulturális programokhoz, mindegy milyen lábakon. De manapság már a fiatal nők édesanyja sem tudja mi illik, ezért nem tud szerencsétleneknek tanácsot adni, példát mutatni. Meg hát minél fiatalabb egy lány, annál inkább azt hiszi, hogy a "csinos" és a "szexis" az egy és ugyanaz, fogalmuk sincs róla, hogy milyen az, amikor valaki csinos ÉS elegáns.
2014. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akiknek nincs semmi önkritikájuk, ebben sajnos semmi szokatlan nincs.
2014. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Mindenhol hányinger, nem csak színházban.
2014. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lábakra eleve nem kéne miniszoknyát venni, színházba meg aztán pláne.
2014. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már megint ez a láb. Felismerem. Volt már itt egy párszor. Ez a miniszoknyás hülye, aki a vastag lábaira akar miniszoknyát. A törénetnek nincs valóságalapja.
2014. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen, szerintem rendben van színházba ez a szerelés. A nő attól még egy levágni való tehén, de a ruha maga jól mutatna egy rendes emberen:)


26N

2014. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Sehova nem vennék fel ekkorka mikroszoknyát, nemhogy színházba.

Az a baj, hogy nem lenne baj a lábaival, akik teltebbek, azok is fel tudnának öltözni szépen, csinosan, de miért kell ugyanazokat felvenni, amit az S-M méretűek?


A színház egyébként is egy kultúrhely, ahova az ember elegánsan felöltözik. Lehet, hülyén hangzik, de én úgy érzem, hogy azzal, hogy szépen kiöltözök, a színészek előtt "tisztelgek".


Egy ekkora szoknya viszont egy tökéletes alakú lányon is közönséges, színházba felvenni meg egyenesen illetlenség.

2014. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mar megint te vagy az? Kicsit unalmas mar ez a harisnyas dagadt labfetised.
2014. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem vészes a mini a színházba de ne olyan mini legyen ami éppen a feneket takarja. Combközépig érő pl.
2014. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is megfelelő öltözet egy színházba egy combközépig érő szoknya, mondjuk egy szép fehér blúzzal és egy csinos magassarkúval. Akinek ez nem tetszik nagy eséllyel nem tud, vagy nem akar így öltözni. Vagy egy kövér malac. :)
2014. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!