Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb cipő ha...

Melyik a legjobb cipő ha sokat állsz egy helyben (munkahely)? több lenn

Figyelt kérdés

Tehát egy gyárban dolgozom egy gép előtt nagyrészt, csak ebédkor mozdulok, mikor is enni megyek. Mivel nem vagyok egy sovány alkat, ezért kicsit megterhelő annyit állni egyhelyben, ezért is kéne egy jó kényelmes, rugalmas cipő.

Főleg Nike, Adidas, Puma márkájú legyen, de ha tudtok másban jobbat, akkor írhattok



2021. aug. 19. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen olyan cipőt ajánlanék, ami futócipő, lehetőleg jó vastag talppal. Nem a legpuhább habszivacsot javasolnám, nehogy hamar elhasználódjon.

Többit igazából neked kell próbálni, hogy formában, színben mennyire tetszik és hogy árban mennyire megfelelő

2021. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
konkrét cipőt tudsz mondani? mert amiket néztem azok jó drágák voltak (volt 200 eurós is!)
2021. aug. 19. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor diákmunkáztam gyárban (szinte 0 mozgással) akkor pegasus tökéletes volt, úgy hogy nem húztam extrán szorosra a fűzőt.

De pont az ár miatt nemmondtam, úgy konkrét dolgot, mert hiába mondom, hogy zoomx is nagyon vagány, mind formában és színben (legalábbis nekem nagyon bejön) ha esetleg a €250 az sok, vagy egyáltalán nem is tetszik ez a modell.

Vagy lehet tetszik, de ha felveszed akkor mégse érzed benne magad olyan jól, ami megint teljesen egyedi dolog.

Sajnos kicsit macerás cipőt válsztani, de megtalálod milyen forma kényelmes, akkor utána tudni könnyen lehet hasonlót találni.

2021. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
250 euró az meg még több! :D Na de tényleg hatásos? nem fárad a talpad/lábad 8 óra után sem? Ja és télre is jók ezek a cipők? fog benne fázni a lábam?
2021. aug. 19. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy 12 órát áltam a szubli mellett, talpam nem fájt de egy színes mintás kompressziós zoknit be kellett szereznem, mert lábszáramon éreztem a hosszú állás jeleit. De erről nem a cipő tehet

Nálunk télen volt minimális fűtés, vastagabb pulcsiban bírtam a napot, a hideg miatt kellett magasszárú, kicsit vastagabb zokni. Abban sem volt egyáltalán vészes a nap.

2021. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nálunk is fűtenek a gyárban télen, nem erre értettem, hanem arra, hogy ha fagy van pl, és kb 5 perc a buszmegálló, nem-e fog szétfagyni addig a lábam
2021. aug. 19. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező a cipőcsere, így ezt nem tudom. Sima cipőban mentem, aztán öltözőben csere
2021. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A decahtlon sajat markas futocipoi kozul amelyik 6 ezerbe kerul es noi az nagyon kenyelmes, nagyon jo a talpa. Egy probat meger :)
2021. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jobban megnéztem ezeket a futócipőket, és mindre az van ráirva, hogy "lélegző", légáteresztős, tehát "lyukacsos" cipő hogy ne izzadjon annyira a láb, tehát gondolom télen a hideg ellen nem jó, mert átengedi azt is...
2021. aug. 21. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!