Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy sportos sneakerhez (pontos...

Egy sportos sneakerhez (pontosan egy Adidas ultraboostra gondolok) fel lehet öltözni elegánsan?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen szinten elegáns. Egy fehér UB mellé egy szürke, vagy fekete skinny gatyát, és egy inget el tudok képzelni.
2021. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egy öltöny szettre gondoltam, de nem is arra a proli melegítő szettre. Köszi a válaszod!
2021. aug. 23. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Sejtettem :D Akár egy lazűbb zakót is el tudok képzelni a fentiek mellé. Amúgy melegítővel sem feltétlenül rossz, de az más vonal.
2021. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ClonMC válasza:
Ilyen semi-formal dolgot eltudok képzelni, de szerintem teljesen elegánsan nem tudsz vele felöltözni. Talán egy ing, meg egy sportzakóval fel tudod venni. Ezzel kicsit elegánsabb leszel, viszont figyelj arra, hogy sportzakóval vedd fel mivel más típusú pl. öltöny- vagy blézerzakóval tilos! :D
2021. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmi szettel simán jó. Ha a nadrág jól áll rajtad, már nyert ügyed van. (Bár én nem szeretem a szakadt nadrágokat)


[link]

2021. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!