Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Online vagy hagyományos módon...

Online vagy hagyományos módon szeretsz ruhát vásárolni?

Figyelt kérdés
Illetve miért?

2021. aug. 27. 16:26
A kérdező szavazást indított:
online
boltban
30 szavazat
 1/7 anonim válasza:
78%
Csak a hagyományos módon boltban, mert oké, hogy a webáruházban a képen jól néz ki, de nem biztos, hogy rajtam is jól áll, vagy hogy kényelmes-e.
2021. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Online, mert alternatív ruhákat hordok és csak külföldi webshopokban találok a stílusomhoz illő darabokat
2021. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Online. Mindig utáltam vásárolni járni, mert nekem macera. El kell menni, végig kell járni nem tudom hány üzletet, össze-vissza van pakolva minden, ha célirányosan megyek tuti nem találom vagy már elfogyott vagy már nincs a méretemben amiért mentem, egyedül vagyok és árgus szemekkel figyel a biztonsági őr meg az eladó vagy éppen tömeg van és kerülgetni kell az embereket, vagy ki-be rohangálok a próbafülkéből vagy egy halom cuccot cipelek magammal egyszerre, borzasztóak a fények stb. Ellenben online mindez (persze, ha már az ember talált egy bevált üzletet, tudja a méreteit stb., de tulajdonképpen vissza is lehet küldeni) sokkal egyszerűbb, kényelmesebb, gyorsabb az egész folyamat.
2021. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Online. Utálom a sorban állást a próbafülkénél, az hogy össze vissza vannak keverve a ruhák, sokáig tart amíg a nagy kuszaságban megtalálom a megfelelő méretet. A méretem tudom, és azt is, milyen fazon áll jól, így nagyon ritkán fordul elő hogy valami nem jó. Ha pedig mégis úgy esik, hogy nem jó, vagy nem áll igazán jól, nem olyan mint elképzeltem, 14 napon belül visszaküldöm és kész.
2021. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Online. Utalok már emberek közé menni, sorban állni, kamuvirus miatt időszakosan maszkot viselni.... stb.
2021. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
online, mert kényelmesebb és többnyire olcsóbban jövök ki úgy :D
2021. aug. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amelyik üzlet megtalálható a közelemben, ott inkább hagyományosan, jobban szeretek ott próbálgatni, válogatni.

Online inkább azokból az üzletekből rendelek, amelyek nincsenek elérhető közelségben.

2021. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!