Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 vagyok és nincs stílusom....

14 vagyok és nincs stílusom. Vam egy pár szép, elegáns cuccom, de van tök kislányos pólóm is. Valami tipp hogy alakíthatom ki a stílusom?

Figyelt kérdés

Pont abban a korban vagyok, hogy a gyerekruhák gázak, de felnött ruhák nagyok is és nem nekem valók. Mit tegyek????

Általában farmert és egy mintáspólót hordok.

Utálom a kapucnis (melegítő szerü) kardigánokat, de akkor milyet vegyek ami nekem való és a méretemben is van????


2010. aug. 31. 15:51
 1/7 hevesi.flora válasza:
50%

Én is majdnem annyi vok mint te,és nálunk sokan ˝farmer-pólóznak˝.De sztem ez hülyeség ,figyelj itt van pár link többféle összeállítással.

Hétköznapi:

[link]

Rock-kos:

[link]

Egy kicsit csajosabb:

[link]

Hát remélem tudtam segíteni :)

Ja,és még valami:ha gondolod küldhetek neked több összeállítást vagy tippet,csak akkor írj nekem e-mail,oks?: D

hevesi.flora@citromail.hu

2010. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szeritem a mintás pólókkal nincs semmi baj. Én 17 éves vagyok és mégis van egy csomó mesefigurás pólóm mint pl Minnie, Mickey egér, tapsi hapsi...Nagyon szeretem az ilyen tipusú felsőket: [link]

általában mindig ilyet hordok.A bolero-k is tök jók: [link]

2010. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mesefigurás pólókat mások is hordanak heccből.
2010. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen :) Kialakul majd, szerintem amíg jól érzed magad farmer+mintáspólóban, addig nem kell váltani. Majd ha hülyén érzed magad beük, akkor ráérsz új stílust váltani, hidd el :D
2010. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Valami ilyesmi:

[link]


De azért ne vidd túlzásba:

[link]

2010. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek jó rucik *.*

2010. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a linkeket.

Már én is néztem az interneten összeállításokat, csak az a baj, hogy nem lehet kapni a boltokban vagy nem jók rám.

(34-36-os ruhákat hordok és 163 cm vagyok)

2010. szept. 1. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!