Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkús lányok, ti beválla...

Magassarkús lányok, ti bevállalnátok egy ilyen cipőt? Milyen alkalomra?

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 7. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
be szerintem ...bár a kép kicsit homályos
2021. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran hordok magassarkút, de nem ilyeneket, mert tűsarkúban nem is tudok sokat menni meg ez elég magasnak tűnik, biztosan fájna benne a lábam egy idő után. Én azokat szeretem, aminek vastagabb sarka van, sokkal kényelmesebb és praktikusabb és abból is van, ami jól néz ki. A képen látható cipőt csak akkor venném fel, ha valami alkalom lenne, ahol indokolt és tudnám, hogy pár méternél nem kell benne többet sétálni és utána meg nagyrészt ülni fogok. Tetszeni tetszik amúgy, de nem vennék ilyet.
2021. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát én nem. Már evek óta alig van rajtam magassarkú. Járni se birnek benne.

Ahhoz nagyon nagy alkalomnak kell lennie, hogy ilyet felvegyek

2021. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valahol meg kell jelennem, ahol csak egy helyben kell állnom, és kép is készül rólam, akkor igen. Elég jónak érzem az alakomat, de kicsit alacsony vagyok (166cm), lehetnének hosszabb lábaim, szóval egy fotó, vagy rövid megjelenés erejéig teljesen jó. Mindennapokra kényelmetlen, és a barátom csak pár centivel magasabb, mint én. A munkakör, ahol dolgozom, nem alkalmas az ilyen fajta cipőkre, szóval ilyet nem valószínű, hogy többször felvennék.
2021. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van hasonlom. Elegansabb alkalmakra szoktam felvenni
2021. okt. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen, felvenném simán.
2021. okt. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan eseményről van szó, ahol csak ülni kell, akkor persze. Egy ilyenben 2 perc állás után is leszakadna a lábam. Jól néz ki az tény, de nem embernek való.
2021. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!