Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Számít az öltözködésnél...

Számít az öltözködésnél milyen a színtípusom? Nyár típus vagyok, de ennek ellenére szeretem a feketét, a zöldet, a narancsot, és a pirosat is hordani.

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem. A legtöbb ember azt sem tudja mik ezek…
2021. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hiába mondják az ilyen színtanácsadók, hogy ezek a színek nem állnak jól egy nyár típusnak, nem érdekel. Ilyen színű ruhákban is kapok dicséreteket, és nem vagyok hajlandó csak pasztell ruhákban járni. Pont hogy azt érzem, hogy a pasztell színek inkább sápítanak engem, és nem is annyira tetszik.
2021. okt. 9. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Minden színt lehet hordani, viszont nem mindegy, hogy milyen árnyalatot. Valószínűleg nálad ilyen meggypiros/bordó nem annyira jöhet szóba, az a tél típusok színe, de ha sötétebb nyár vagy, az is jól állhat. A lényeg, hogy narancsos piros/pipacspiros neked valószínűleg nem állna jól, mivel az az őszek/tavaszok színe lehet. Remélem érted a lényeget. :)
2021. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a fekete klasszikus, mindenkinek jól áll, a fazon a lényeg, meg hogy mivel Kombinálod. A piros és a narancs esetén a hajszín
2021. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, elküldte. Szóval hajszín és árnyalat döntő.
2021. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Egy "rossz" színű pólót egy jó színű sállal, fülbevalóval lehet ellensúlyozni. Amúgy viszont az áll jobban, amiben jól érzed magad.
2021. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Világosbarna hajam van, világos fehér bőröm, szeplők nélkül, és kékeszöld szemem. A nyár típusoknak nem állnak jól a pipacspiros dolgok, pedig nekem tetszenek az ilyen színű ruhák.
2021. okt. 9. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy picit sötétebb piros árnyalatot kellene használnod. A narancssárga tényleg nem előnyös, ha mégis nagyon szereted, akkor ne az arcodhoz közel. Fekete mehet bátran.
2021. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!