Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy találjam meg a stílusom?

Hogy találjam meg a stílusom?

Figyelt kérdés

Kéne vegyek kabit, a téli kabátom már három éves. Egy átmeneti kabátom van de azt utálom. Már tavaly ősz óta halogatom, de nem tudok dönteni. Az élet minden más területén tökre ötletdús tudok lenni, vagy ha a barátnőimnek vagy a hugaimnak kell adni öltözködési tanácsot, de saját magammal hadilábon állok. Úgy vagyok vele, hogy ami tetszik az nem áll jól, de amúgy meg semmi más nem tetszik, de ami máson tetszene és rajtam nem áll jól, már az se tetszik. Tehát a nézelődéd végére úgy vagyok vele hogy nekem semmi se jó.

Nadrágból meg pólókból mindig feketéket hordok, nem azért mert emós lennék, csak nem találom a stílusom, így ezt érzem a legközelebb magamhoz mert ez ilyen semmijen.


2021. okt. 14. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen fekete ruha, te vagy a megtestesült t modell
2021. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel a következő kérdéseket? Mennyire vagy fázós? -- megtudod, hogy milyen vastagságú kell. Hordasz szoknyát? Ha igen, válassz olyan fazonút, ami illik szoknyához is. Szereted a mintákat? Szőrmés kabát? Az alsó öltözetedhez főképp milyen szín illene? Ha sok fekete-sötétkék nadrágot hordasz, bátran vegyél piros/kék/zöld...stb. kabátot. Ha sok a kockás, pepita, sárga, zöld, bordó nadrágod, akkor valamilyen semlegesebb színűt, pl.indigókék, fekete, fehér (bár az kényes), szürke, barna. Mi a színtípusod? Ez is számít a szín meghatározásánál. Milyen az alakod? Mit szeretnél azon hangsúlyozni? Ha vékony a derekad, bátran válassz öves, megkötős, vagy derékban szűk kabátokat. Milyen anyag tetszik? Ha ezekre válaszolsz, vagy csak azt írod le, hogy mi biztosan nem, akkor talán már tudsz nézelődni jobban. Remélem segítettem. :)
2021. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mindig azt hordom ami tetszik, de az tetszik, hogy jól áll valami. Milyen alakod van? Homokóra, alma, körte stb?

Praktikusat szeretnél, vagy valamit ami jól áll, csinos?

Autóval mész mindenhova, vagy órákat állsz a buszmegben?

Teljes ruhatárat szeretnél cserélni, vagy tényleg most csak ez a kabát a lényeges?

2021. okt. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!