Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak engem irritál, hogy...

Csak engem irritál, hogy amikor belépek egy üzletbe egyből letámadnak az eladók?

Figyelt kérdés
Nyilván nem ilyen nagy h&M c&A, hanem kisebb boltok, pl levi's, gas stb.

2021. okt. 22. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged. Ha nem értenek a "köszönöm,csak nézelődök"-ből, ki is megyek. Szeretek nyugodtan vásárolni.
2021. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem rohadtul zavar.
2021. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sokszor azért nem is vásárolok ilyen kisebb üzletekben, mert erőszakosan próbál "segíteni" az eladó. Elkezdik találgatni hogy mi állna jó nekem, kérdezgeti a méretemet, végig ott áll a próbafülke mellett...stb.

Egyedül is el tudom dönteni hogy mi áll jól és mi nem, meg hogy mit szeretnék megvásárolni.

2021. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
engem is idegesít, de még mindig könnyebben orvosolható, mint amikor egy nagyobb boltban egyszerűen sehol sem találsz eladót
2021. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

megnyugtattatok, hogy nem csak én vagyok különc.. :D


Sokszor azt se tudom, hogy mit szeretnék még, csak nézelődök legtöbbször. Általában ezzel el is hessegetem őket, de néha már nekem kínos, hogy nézelődök és néznek közben.

2021. okt. 22. 13:35
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy ilyen eladó rábeszélt egy olyan ruhára amit azóta se hordok, azóta engem is idegel
2021. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem megyek be a lushba
2021. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak megkérdezi egyszer és utána békén hagy vagy jelzi, hogy nyugodtan szóljak, ha kell segítség, akkor nem zavar. Viszont van az a típus, aki akkor se hagy, ha azt mondod nézelődsz. Figyel közben, próbál ajánlgatni és odajön a próbafülkéhez és kérdezgeti, hogy mi lesz jó. Nekem ez kellemetlen és nagyon nem szeretem az ilyet.

Ezzel már csak az vetekszik, mikor egy bizonyos drogériában a biztonságiőr mindenkit úgy figyel és követ, mintha az illető biztosan lopni akarna. Több üzletükben is voltam már és mindenhol ezt tapasztaltam. Lehet náluk ez a követelmény, de olyan kellemetlen úgy nézelődni, hogy közben bámulnak. De legalább a betétes, tamponos sorba nem jön be...

2021. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom.Hagyjon békén,majd én válogatok.
2021. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én eladó voltam. Én sem szeretem de amikor látta rajtam a vezető, hogy nem megyek oda a betévedő emberekhez, akkor cseszegetve voltam, hogy rosszul csinálom, rossz eladó vagyok, legyek rámenősebb, miattam nem vesznek semmit.. Nem véletlenül lett elegem. Főleg egy ruhaboltban, ahol körbejárod a boltot, megkeresed a neked tetsző ruhákat és utána válogatsz.. Esetleg ha nem találsz valamit, akkor kérdezel. Sajnos sok esetben aki rá van utalva a pénzre, az megcsinálja, amit a főnöke kér, még ha kellemetlen is, mert elvileg ez is lenne a dolga.
2021. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!