Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet tenni elveszett...

Mit lehet tenni elveszett shein csomaggal?

Figyelt kérdés
3 hete rendeltünk sheinrol, a megadott intervallum már lejárt de a csomag nem érkezett meg, próbáltam emailt küldeni meg a futárral is felvenni a kapcsolatot de a futár céghez még nem érkezett meg, az alkalmazásban is össze vissza írja hogy merre van és miota meg rendeltük azóta sehol nem mutatja csak annyit ir hogy úton van. Esetleg valakinek hasonló tapasztalata van?mit lehet ezzel tenni?

2021. okt. 26. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én is most rendeltem shein-ről, igaz még csak 2 hete de elméletileg 6 napja hollandiában van, nem lehet, hogy a tiéd is csak egy raktárban van? szerintem várj még pár napot.:) neked mit jelez az alkalmazásban, hogy hol tart?
2021. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1/1 es, nekem utoljára 16 napja irt róla az alkalmazás, hogy úton van és mindössze ennyi, azelott irta hogy feladásra került de azóta semmi
2021. okt. 26. 17:13
 3/5 anonim válasza:
Én október 6-án rendeltem, azt írták, hogy okt. 20-23 között szállítják, egy héttel később, 28-án érkezett meg a csomag. A nyomonkövetés végig azt mutatta, hogy a feladó jelezte, csomagot ad fel, az adatok bekerültek az adatbázisba. Ideges voltam én is, hogy hol van a rendelésem, írtam a DPD-nek, SHEIN- nek, de sablon választ kaptam. Végül tegnap hozta a futár.
2021. okt. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia megerkezett azota? fontos lenne a valasz mert most en is igy jartam mar 3 hete varokra
2022. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen megérkezett végül
2022. ápr. 17. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!