Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valóban meleg, szélálló, a...

Valóban meleg, szélálló, a mínuszokban is nyugodtan hordható női télikabátot keresek?

Figyelt kérdés

Fázós vagyok, jó lenne egy igazán meleg télikabát. A mostani darabom egy decathlonos wedze síkabát, amin átfúj a szél, messze nem érte meg az árát. 3 éves és a varrásnál szétszakad, de a legnagyobb bajom, hogy átfúj rajta a szél és fázok benne.

Ajánljatok légyszi olyan kabátot, ami tényleg meleg. Nem lenne baj, ha legalább kicsit nőies lenne, és mondjuk úgy 30ezer körül megállna.

Ma néztem a tescóban egy Regatta Great Outdoors kabátot, de nem tudom, hogy pl az elég meleg lenne-e.


2021. okt. 26. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne síkabátot vegyél, mert annak pont az a lényege, hogy szellőzzön a mozgás miatt.


Nekem Que.chuás kivehető béleletű kabátom van. Béléssel -4-5 fokban is pöpec meleg, szél-, vízálló.

2021. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!