Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a nagy bőrdzseki mánia...

Mi ez a nagy bőrdzseki mánia mindenkinél? :D

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%

Háát most tudod ez a divat meg minden ^^ Amúgy nekem is van de énsme értem h tényleg itt felém szinte minden lánynak van meghát a Converse tornacipő is alap:/

De megkellhagyni jól néz ki(L)

2010. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy alap ? Te jó ég, anélkül nem is vagy ember, vagy mi ? Amúgy nekem is van bőrkabátom, de azt még akkor vettem, amikor nem volt divat.

Illetve a kérdésedre a válasz: mert divat.

2010. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is tetszett. Kb 14 éves korom óta :D

És nem tudom eldönteni ,hogy beszerezzek e egyet, mert már mindenkin az van. De biza' nagyon tetszenek. Főleg amelyiken sok sok cipzár van :P Annyira rockeres- és mondjuk a stílus sem áll messze tőlem:)

2010. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
nekem piros bőrdzsekim van:D imádom. még akkor vettem amikor nem volt divat, mert tök egyedi volt, nem nagyon hordtak, főleg nem pirosat. erre sajnos bejött a divatba:(
2010. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem idén 10 éves a bőrdzsekim, de engem nem zavar, hogyha mások is hordják, tökéletesen megértem őket, hiszen nekem is tetszik. Nem értem miért baj, miért "sajnos", ha valami bejön a divatba, amit hordotok. Kit érdekel?! :D
2010. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A bőrdzseki egy alapdarab és örök divat. Én kb 20 éve tartok bőrdzsekit, tehát nem igazán hinném, hogy újkeletű múló trendi divathóbort lenne. (Volt motoros dzsekim is, sportos, amolyan farmerkabát fazonú bőrdzsekim is, bőrzakóm is, most is van egy bőrdzsekim) 38F
2010. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Én is imádom régóta, de nem azért, mert divat, hanem mert ilyen a stílusom(rocker vagyok).
2010. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok nem úgy értettem h nekem alap, mert nekem nincs is pont azért mert mindenkinél az a megszokott szal 90%-ának converse van..
2010. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Persze, nálunk az egész suliban, tavaly csak én hordtam bőrkabátot, most meg minden 3. ember... meglátták, milyen jól néz ki rajtam, és rákaptak :D
2010. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Énis vettem tavaly egyet a nyúljorkerben de nem is igazi bőr csak ilyen poliuretán, de egyáltalán nem kopik, apámnak meg az igazi bőr dzsekije egy év után tökre kikopott a hátán mert sokat autózik.

Szívesen venném más fazonban is de nyár elején láttam hogy 5000-re mindenhol leakciózták a kimaradt darabokat és ez b@ssza a csőröm.

2010. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!