Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a nagy bőrdzseki mánia...

Mi ez a nagy bőrdzseki mánia mindenkinél? :D

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A pufidzseki is ugyanígy vissza-vissza köszön, csak hát annak nincs ilyen borsos ára.
2010. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
A bőrkabát az egy stílus persze az sem mind1 h milyen, mert pl azok a régi stlusúak számomra undorítóak viszont ami kb másfél éve jött divatba azok jók. Am a téli pufidzseki divat még? Mert én már alig látok olyan embert akin az van, inkább a szövetkabát az ami mnost van.
2010. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem is van,de nem azért mert divatmajom vagyok,már régóta bőrdzsekibe vagy kétsoros katonai stílusú kabátot hordok.

15/L

2010. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszenek!

És engem se nagyon érdekel, hogy mindenkin majdnem ilyen van. Mert tény, hogy most nagy divat. De nem azért hordom én sem , mert ez a divat..Nekem ez tetszik. Nagyon régóta.:) A szövetkabátokat is nagyon szeretem csak olyat sajnos meg nem találtam a méretemben, vagy nem volt:D.

2010. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
mert ez a divat, ez van most. én is mikor megvettem az enyémet még csak nekem volt, nem is tudtam, h ez ilyen divat lesz, csak megtetszett. pár héten, hónapon belül meg már az egész suli ilyet horodott.
2010. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Minden lányon látni, de engem nem zavar, mivel nagyon tetszik, és fogok is venni:)) MERT TETSZIK NEM AZÉRT MERT EZ A DIVAT...
2010. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én tavaly vettem:)

ma már mindenkin olaytlátok...:)

2010. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én nem nagyzásból, de én vettem kb. 3 éve egy nem olcsó bőrkabátot, és az bőr!!De nagyokat mosolygok a mostani "bőrkabát" divaton, mivel szerintem ezek a kabátok amik mostanában a fiatalokon vannak még csak bőrkabát mellett sem voltak szállítva, tehát szerintem nem beszélhetünk bőrkabát divatról, max. műbőrkabát divatról!Főleg suliban!:)))Amúgy a bőrkabát mindíg is divat volt, mert öltöztet!
2010. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!