Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van értelme blúzban, szoknyába...

Van értelme blúzban, szoknyában járni munkába, ha más hétköznapiban van?

Figyelt kérdés
Én szeretnék, de lehet furán érezném magam túlöltözve. 25/L

2021. nov. 7. 21:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
nálunk az irodába dresscode van: picit térd fölé érő fekete szoknya fehér blúz (szoknyába betürve) és testszinü harisnya. én helyesnek tartom ezt örülök is neki szóval ha nem lenne dresscode én akkor is igy öltöznék melóba.
2021. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
Az Office sorozatban hallottam,hogy ne a jelenlegi munkádhoz öltözz, hanem a következőhöz. Ez megragadt bennem, és ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet hogy az elegáns kinézeted fog egyszer egy jobb pozícióhoz segíteni.
2021. nov. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha abba érzed jól magad akkor igen. Emlékszem, első munkahelyemen pont így voltam, feszélyeztetve éreztem magam szoknyában blúzban, mintha csak érettségin lettem volna:) Aztán megszerettem, még egyetemre is volt hogy így jártam be. Persze van mikor most is kérdően néznek rám néha, minek öltözök ki, de nekem ez tök természetes lett pl hétköznap is felvenni egy selyem blúzt

27N

2021. nov. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nyilván nem annyira kényelmes viselet, mint egy teljesen hétköznapi szett, de például a blúz anyaga, a harisnya érzése és a csini vagyok érzés nagyon jól esik. Ezért szeretnék így lenni.
2021. nov. 9. 17:01
 15/17 anonim válasza:
53%
Persze hogy van értelme. Te jól érzed magad, és mindenkinek tetszel.
2021. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%
Tulajdonképpen mi másért is mennél dolgozni, mint kelletni magad?
2021. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van értelme. Igényességet tükröz, és nem elsősorban kifelé, hanem magad felé. A viselkedésedet, a munkához való hozzáállásodat is pozitívan befolyásolja.
2023. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!