Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek fel hozzá?

Hogyan öltözzek fel hozzá?

Figyelt kérdés

Múltkor randiztam a párommal, és felvettem neki a matrózblúzom. (Tettem is fel nektek kérdést róla, hogy jó lesz-e bőrkabáttal). Azzal és ünneplő szoknyával volt rajtam, és nagyon tetszett neki. Jó randi volt. Azóta volt már több randi és egy pár is vagyunk.

Mivel tetszett neki a matrózblúz, ezért a ma délutáni, kora esti randihoz felvenném neki megint, de kicsit más szettet szeretnék végeredményben, mint a legutóbbi matrózblúzos.

Van ötletetek esetleg, hogy mit vegyek alulra, milyen cipővel, és mi legyen rajtam még felül a matrózblúz mellett?


17/L



2021. nov. 9. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoknya, harisnya
2021. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl. egy hasonló szoknya, csak sötétkékben, pl. fekete tornacipővel:

[link]

Mondjuk ehhez így harisnya nem nagyon megy szerintem, vagy maximum csak valami nagyon vékony 10 denes.

2021. nov. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Meg bondolom hosszabb szoknyára gondoltál. Meg a matrózblúzom sem ilyen ronda, mint ez. De nyilván a képet a szoknya miatt mutattad.

Szerintem fekete harisnya megy hozzá.

2021. nov. 9. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak a szoknya miatt mutattam a képet, a felsőt ne nézd :D A szoknya lehet egy kicsit hosszabb igen, kb. combközépig érő, de a fekete harisnya szerintem nem illik hozzá. Vagy testszínű vagy semmi.
2021. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Miért akarsz folyton matrózblúzban járni? Egy helyes kiskosztümöd nincs vagy ruhád vagy szoknyád v. nadrágod egy ünneplőbb kinézetű pulóverrel?
2021. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Hogy miért nem tudják a lányok picit elegánsabb öltözékhez elfelejteni a ronda torna-sportcipőket.

Mondjuk blúz-szoknyához egyáltalán nem valóak, egyenesen izléstelen.

2021. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért a matrózblúzt vettem fel, mert kifejezetten az tetszik a barátomnak.

Van kosztümöm, szoknyás, nadrágos is, és rendes fehér blúz alá. Már beszéltük is, hogy leszek majd simán ünneplőben is neki.

2021. nov. 10. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!