Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Téli/Őszi időkben hogy öltözze...

Téli/Őszi időkben hogy öltözzek, hogy ne izzadjak le mégis melegen maradok?

Figyelt kérdés

Régóta egy féle öltözködési stílusom van valamiért, ami mégpedig a sima rövid ujjú póló rá felveszek egy kardigánt majd rá a kabátot ha hideg van ha nem akkor csak simán a kardigán rá.

Sosem szerettem hosszú ujjú pólókat hordani valamiért, de most hogy találtam kényelmeseket szeretnék hordani ilyeneket csak nem tudom hogy hordhatnám, hogy ne izzadjak le közben.

Hiába van rajtam rövid ujjú póló meg rá a kardigán és kabát így is leizzadok, na de ha hosszú ujjú pólót veszek akkor rá mit kéne még venni vagy milyen kabát kellene, ha csak pólót szeretnék felvenni semmi kardigánt? Valahogy berögzült ez az öltözködés és nem tudom, hogy kell rendesen öltözködni emiatt.

Nem rég vettünk pár olcsó de kényelmes hosszú ujjú pólókat amik normál vékonyak nem vastagak, erre mit kéne még felvenni hogy ne izzadjak le mégis melegen tartson?

Mondjuk akkora hideg már nem szokott lenni mint kiskoromban de erős szél azért szokott lenni de nem szeretnék rétegesen öltözködni.

Lányok ti, hogy szoktatok öltözködni ilyen időkben ha hosszú ujjú pólókat viseltek?

Cipőben is milyet hordtok viharos meg hideg időben?

Kis divat tippeket kérnék, mert ellustultam öltözködés terén :D.



2021. márc. 18. 15:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki nem tud semmit? :(
2021. márc. 18. 17:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon hideg van, akkor ráveszek egy kardigánt a hosszú ujjúra is, akárcsak a pólóra. Ha kicsit jobb idő, csak kabátot veszek rá.


Gimiben amúgy mindig ujjatlanban jártam, mert pólóban/hosszúujjúban megizzadtam mire beértem a busszal, és hiába használtam bármilyen dezodort, izzadtságszaga lett a felsőmnek volt. Az ujjatlanra vett kardigán meg nem ért hozzám olyan szorosan, így nem izzadtam úgy bele, meg ujjatlanban anélkül tudtam fújni magamra plusz dezodort hogy le kellett volna vennem.


Amúgy az segíthet, ha pamut ruhadarabokat hordasz, nálam jobb a helyzet akkor is ha spray dezodort használok, illetve én akkor szoktam főleg leizzadni, ha sietek valahová és kimelegedem. Ha sietés nélkül is leizzadsz, valószínű vékonyabb kardigán/kabát kellene.

2021. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Probalj meg termeszetes alapanyagu ruhakat hordani amelyek szelloznek is. A sok szintetikus anyag(polieszter, viszkoz, lycra, elasztan stb) sajnos nem bir ezzel a tulajdonsaggal es gyakran felmeruplo problema a tulzott verejtekezes viselesuk kovetkezmenyekeppen.
2021. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!